Chcesz wiedzieć więcej od swojej konkurencji? – Zadaj pytanie Ekspertowi!

Dzięki współpracy z Serwisem boomway.pl wszyscy Użytkownicy i Odwiedzający nasz Portal, w tym: właściciele firm, kadra zarządzająca, menedżerowie, kierownicy oraz inne osoby mające wpływ na funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa otrzymają rzetelną wiedzę biznesową, w tym konsulting, doradztwo dla firm, analiza biznesowa. W tym właśnie celu stworzyliśmy nową funkcjonalność na naszym Portalu. Zasada działania jest prosta: korzystając z modułu opisujesz pokrótce swój cel biznesowy lub problem. Następnie twoje zapytanie zostaje wysłane do eksperta. W odpowiedzi otrzymasz analizę automatyczną a po 5 dniach indywidualnie przygotowaną analizę pogłębioną. Mamy dobrą wiadomość dla tych, którzy zdecydują się objąć swoją firmę całoroczną opieką ekspercką w Serwisie boomway.pl – z uwagi na fakt, że przychodzą z Portalu mBrokers.pl otrzymają rabat 10%, który pomniejszy składkę.  

Wiedza biznesowa przygotowana indywidualnie pod Użytkownika jest rzetelna, aktualna i obiektywna, bowiem jakość analiz jest stale weryfikowana przez dział kontroli jakości. Przedsiębiorcy, którzy  zapiszą firmę w Serwisie mają dostęp do ogromnej skarbnicy wiedzy, z której mogą korzystać na każdym kroku prowadzonej działalności.

Model biznesowy, który reprezentuje Serwis jest nowością na polskim rynku. Jest to pierwsza inicjatywa, która daje małym i średnim przedsiębiorcom dostęp do obiektywnej wiedzy biznesowej, a jednocześnie uwzględnia ich indywidualne potrzeby. Za plecami Serwisu stoi rzesza Ekspertów, praktyków gospodarczych, firm usługowych o zweryfikowanej jakości, posiadających szeroką wiedzę z dziedzin związanych z prowadzeniem i rozwojem małego i średniego przedsiębiorstwa np.: fundusze unijne, kredyt i leasing dla firm, archiwizacja dokumentów, NewConnect, usługi prawne, systemy CRM, certyfikaty ISO, ubezpieczenia, ochrona osób i mienia, tworzenie i pozycjonowanie stron www  i wiele innych.
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj