Ile kosztuje wynajem chłodni?

0
75

W dzisiejszych czasach na rynku można znaleźć coraz więcej profesjonalnych firm, które oferują swoim klientom różnorodne usługi transportowe. W ostatnim czasie olbrzymim zainteresowaniem wśród firm i klientów prywatnych cieszy się na przykład wynajem chłodni.

Jest to najlepsze rozwiązanie przede wszystkim dla tych osób, które planują imprezę okolicznościową typu: komunia, wesele, chrzciny i dowolne przyjęcie w plenerze. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, ile kosztuje wynajem chłodni i jakie są największe zalety tego typu usług transportowych.

Wynajem chłodni – jakie korzyści?

W dzisiejszych czasach bardzo wielu klientów poszukuje nowoczesnych rozwiązań gwarantujących wiele korzyści płynących z wynajmu chłodni, ale bez długoterminowych zobowiązań. Dzięki krótkoterminowym umowom wynajmu można wykorzystać pojazdy dokładnie wtedy, kiedy ich w rzeczywistości potrzebujemy. Wynajem chłodni to ogromna oszczędność czasu, pieniędzy i nerwów. Warto wspomnieć również i o tym, że wynajem jest zdecydowanie lepszym wyjściem niż konkurencyjne rozwiązania. Mowa tutaj między innymi o leasingu czy kredycie na własną chłodnię. Dla wielu firm olbrzymim plusem wynajmu chłodni będzie również ograniczenie do minimum planowania finansowego. Wszystkie koszty danego przedsięwzięcia są tak naprawdę z góry znane.

Zapotrzebowanie na usługi transportowe

W Polsce jeżeli chodzi o usługi transportowe, to zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszy się wynajem samochodów dostawczych, wynajem naczep i właśnie wynajem chłodni. Z roku na rok coraz więcej firm korzysta z „wynajmu” ponieważ w ten sposób można rozkręcić swój biznes bez żadnych większych kosztów. Jest to wspaniałe rozwiązanie nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich przedsiębiorców, którzy działają wyłącznie na rynku lokalnym. Firmy często korzystają z wynajmu ponieważ usługa tego typu ma wliczony w cenę serwis pojazdów.

Ile kosztuje wynajem chłodni?

Chłodnie o pojemnosci od 3m3 można wynająć już od 110zł za dobę. Większe chłodnie 13m3 to wydatek rzędu 150zł za dobę. Ceny w dużej mierze zależą od tego, czy interesuje nas wynajem krótkoterminowy, średnioterminowy czy długoterminowy. Oczywiście przy tym ostatnim wariancie możemy liczyć na najkorzystniejsze oferty i przystępne warunki współpracy.

Źródło: Oferta wynajmu chłodni w SM Logistic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here