Imagine Offices – innowacyjne podejście przy kreowaniu przestrzeni biurowej

0
682

Od paru lat Łódź zmienia swoje oblicze. Powoli staje się symbolem nowoczesności, który nie zapomina jednak o swoich historycznych korzeniach. W centrum Łodzi w ostatnich latach powstało wiele ciekawych inwestycji, które pozwalają na zmodernizowanie tego ważnego obszaru miasta.

Napędem dla rozwoju i modernizacji miasta są inwestycje w nowoczesne infrastruktury biurowe, takie jak Imagine Offices. Deweloperzy widząc potencjał Łodzi, zdecydowali się na ogromne inwestycje w mieście, które zaowocowały zmianą wizerunku miasta, które od lat borykało się z problemem wyludniania.

Imagine Offices ma doskonałą lokalizację. Biurowiec jest umiejscowiony tuż przy skrzyżwoaniu Piłsudzkiego i Śmigłego-Rydza. Znajduje się także w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta. W pobliżu znajdują się liczne parki czy muzea. Biurowiec jest doskonale skomunikowany z dworcem oraz łatwo można stąd przedostać się do pobliskiej autostrady.

Biurowiec Imagine w Łodzi ma być symbolem nowoczesności. Skierowany jest przede wszystkim do branży nowoczesnego biznesu, IT czy sektora energetycznego. Kompleks składa się z dwóch budynków i sześciu pięter, a architektura stawiająca na przeszklone powierzchnie dodaje projektowi otwartości i nowoczesności. Budynki mają być zaopatrzone w szereg udogodnień i ma być zaawansowany technologicznie, aby spełnić wszystkie wymagania najemców. Firmy będą miały dostęp do biur o układzie gabinetowym, popularnym open space, układzie mieszanym oraz sali konferencyjnych.

Imagine biuro to jednak nie tylko miejsce pracy – to nowa jakość. Inwestor chciał stworzyć nowe środowisko pracy, które jest odpowiedzią na potrzeby nie tylko biznesu, ale także ludzi tu pracujących. Wśród udogodnień wyróżnia się parking oraz stanowiska rowerowe. Ponadto umiejscowienie budynku sprawia, że komunikacja miejska jest w zasięgu ręki. Nowoczesne podejście to także otwartość inwestycji na lokalną społeczność. Biurowiec będzie posiadać powierzchnie handlowo-usługowe, tarasy oraz restaurację. Wokół budynku znajdować się będzie zielona przestrzeń z fontanną, dzięki czemu w czasie pracy będzie można odetchnąć w miejscu przyjaznym dla środowiska.

Imagine Offices to jedna z tych inwestycji, która wychodzi naprzeciw potrzebom biznesu i przyszłych pracowników. To miejsce, które w niedalekiej przyszłości stanie się dobrą przystanią dla biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here