Holandia jest od wielu lat krajem, do którego z chęcią udają się Polacy, aby móc poprawić swoją sytuację życiową. Pracy tam nie brakuje, dlatego liczba mieszkańców pochodzenia polskiego oscyluje wokół 250 tysięcy osób. Każdego roku te osoby muszą złożyć obowiązkowe rozliczenie podatkowe. Dla osób, które nie radzą sobie z językiem obcym i formalnościami z innego kraju mamy propozycję. Pierwsza polska aplikacja, której nazwa nosi Aangifte24 powstała, aby pomóc przygotować deklarację do wybranego urzędu skarbowego i otrzymać zwrot podatku za pracę w Holandii. Narzędzie to jest proste w obsłudze i w znacznym stopniu ułatwia rozliczyć podatek z zagranicy. Sprawdź ją już teraz!


Aplikacja do rozliczeń podatkowych. Załatw wszystkie formalności bez wychodzenia z domu i odzyskaj swoje pieniądze


Rozliczenie podatku z Holandii dla wielu jest stresujące. Obcy kraj, język, możliwość popełnienia błędu. To wszystko sprawia, że cała procedura złożenia deklaracji podatkowej w Belastingdienst może się wydłużyć. A co, jeśli swojego doradcę podatkowego będziemy mieli we własnym telefonie? Dzięki aplikacji Aangifte24 rozliczysz podatek z Holandii nie wychodząc z domu. Oszczędzisz czas, pieniądze i stres, który wiąże się z wypełnieniem urzędowych druków. Oprogramowanie automatycznie zweryfikuje wpisane przez Ciebie dane i zasugeruje najkorzystniejsze rozliczenie. Na każdym etapie możesz skorzystać z pomocy doradcy podatkowego, który podpowie, jakie ulgi w Twoim przypadku warto zastosować.


Z Aangifte otrzymasz pełne wsparcie techniczne, darmową kalkulację, aplikację mobilną, a także wygodę i bezpieczeństwo, gdyż Twoje dane są w pełni chronione. Rozliczenie podatkowe z Holandii jeszcze nigdy nie było tak proste!


Przygotuj deklarację w parę chwil i oczekuj na zwrot. Jaki jest czas rozpatrzenia zeznania?


Podobnie, jak w Polsce, obowiązuje kolejność dostarczenia zeznania podatkowego do urzędu skarbowego. Dlatego najlepiej wypełnić deklarację jak najszybciej. W ten sposób cała procedura znacząco się skróci, a pieniądze za zwrot podatku z Holandii trafią na polskie konto bankowe nawet w 3 miesiące. 


Osoby zameldowane mają czas na złożenie zeznania podatkowego do dnia 1 maja. Z kolei Ci, którzy nie posiadają w Holandii stałego meldunku, mają wydłużony czas do dnia 1 lipca. Warto być cierpliwym, gdyż średnia kwota zwrotu podatku z Holandii to nawet kilka tysięcy złotych. 


Nie zwlekaj i skorzystaj już teraz z pierwszej, polskiej aplikacji do rozliczenia podatku. Szybki, łatwy i pewny zwrot tylko z Aangifte24!

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments