drukarniapepe

Klient zwykle wybiera firmę, którą zna lub którą kojarzy – daj się zatem zapamiętać!  Obecny, wysoce konkurencyjny rynek sprawia, że nie branży, która odbyłaby się bez reklamy.

Wspólnie wykreujemy wpadające w oko materiały reklamowe i doszlifujemy Twoje początkowe koncepcje, przeobrażając  je w lśniące diamenciki. Niezależnie od tego czy potrzebujesz nowych wizytówek, projektu logo, ulotek czy banera jedno jest pewne – wspólnie stworzymy przyciągający uwagę, oryginalny projekt.

Zakres usług agencji reklamowej PEPE

Skuteczna kampania reklamowa to na pewno przemyślana strategia. To nie tylko określona grupa docelowa i chwytliwe hasło! Niezwykle istotnym punktem jest dobór lokalizacji reklamy, nośników reklamowych jak również przekłucie założeń w konkretne projekty graficzne. Nadamy Twoim pomysłom najlepszy kierunek.

Stworzymy dla Ciebie dowolną reklamę, która będzie wpisywać się w założone cele. Istotą pracy dla fachowców PEPE jest zrozumienie Twojej branży i działalności – wszystko po to, aby stworzyć przekaz, który dotrze do odpowiedniej grupy docelowej i będzie przedstawiać dokładnie to, co chcesz pokazać!

Przygotujemy dla Ciebie między innymi:

  • banery standardowe, z siatki mesh, odblaskowe,
  • tablice zwykłe jak i odblaskowe, magnetyczne,
  • stojaki i elementy ekspozycji (roll-upy, ścianki, potykacze),
  • witryny (oklejone folią OWV, zwykłą, napisami, logo).

Razem z nami możesz również dokonać transformacji auta służbowego – poczynając od subtelnych dodatków brandingowych typu logo czy napis, na oklejeniu całego auta kończąc.

Pomagamy w montażu konstrukcji reklamowych czy banerów.

Agencja reklamowa na terenie Małopolski – zawsze blisko Ciebie

Działamy lokalnie obsługując od ponad dwóch dekad klientów z  miast tj. Nowy Targ, Raba Wyżna, Skomielna Biała czy Spytkowice. Na co dzień wspieramy też klientów z całej Polski.

Kreatywność nie uznaje barier! Potrzebujesz agencji reklamowej? W takim razie możemy do Ciebie przyjechać. Zamiast opowiadać o swoim punkcie,  przyjedziemy i porozmawiamy bazując na konkretach. Tworzymy różnego typu elementy reklamy zewnętrznej a Twój wizerunek to nasz priorytet. Zaproponujemy i doradzimy jakie formy i nośniki sprawdzą się najlepiej. Folia dziurkowana, baner a może podświetlany kaseton? Rozwiązań jest znacznie więcej – pozwól nam oprowadzić się  po fascynującym świecie nośników reklamowych!

Koncepcja, projekt i druk – kompleksowa usługa PEPE

Drukarnia Pepe specjalizuje się w tworzeniu reklamy, projektach graficznych i druku. Dzięki temu, cały proces tworzenia komunikacji marketingowej dla Twojej firmie przeprowadzisz w jednym miejscu. Główne zalety takiego podejścia to szybszy czas realizacji, ograniczenie nieporozumień między różnymi podwykonawcami oraz uzyskanie spójności przekazu.

Kreatywność i pasję do tworzenia mamy we krwi. Przychodząc do pracy realizujemy swoje zainteresowania, dlatego nasze projekty mają to “coś”.

Wybierz agencję reklamową i drukarnię z doświadczeniem

Każdy rok w branży uczy nas czegoś nowego. To nie tylko kwestia nowych technologii drukarskich i nowoczesnych sprzętów, ale także trendów graficznych, wiedzy rynkowej o branżach oraz zrozumienia i współpracy z klientem. Działając od 1998 roku uzbieraliśmy solidny bagaż doświadczeń, dlatego możesz liczyć na rozsądne doradztwo oparte na wiedzy i kompetencjach.  Współpracujemy z  klientami z różnych branż i biznesami o różnej wielkości. Planujesz niewielką realizację czy szykujesz się do większego tematu? W obu przypadkach zadzwoń do nas lub skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego – chętnie zostaniemy współautorami Twojego sukcesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj