ZŁOTY ZEGAREK – PRESTIŻ I INWESTYCJA

Współczesne zegarki zdają się spełniać więcej ról niż mogli sobie wyobrazić to ich pierwsi twórcy. Dla jednych niezbędny dodatek stylistyczny, dla drugich praktyczne narzędzie, dla jeszcze innych po prostu gadżet, a nawet… inwestycja. Właśnie z myślą o osobach chcących dobrze ulokować pieniądze lub obdarować kogoś absolutnie wyjątkowego dbając jednocześnie o bardzo wysoki prestiż, przedstawiciele branży zegarkowej stworzyli złote zegarki.

Złoty zegarek męski

W dobrze usytuowanym środowisku zegarki luksusowe są niezwykle częstym dodatkiem, a do tej niezwykłej grupy zaliczają się męskie zegarki złote. Nie ulega też wątpliwości, że wręczony w prezencie czasomierz jest idealnym sposobem na wyrażenie szacunku i uznania. Jeżeli stoisz przed wyzwaniem zakupu niepowtarzalnego prezentu dla partnera biznesowego lub najbardziej zasłużonego pracownika to ciężko znaleźć coś lepszego niż prawdziwy złoty zegarek. Pisząc „złote zegarki”, nie mamy na myśli stalowej koperty pokrytej powłoką PVD w kolorze złota, ale zegarki wykonane z prawdziwego złota, posiadające certyfikat poświadczający jego próbę. Jeżeli szukasz czegoś dla siebie, to możesz być pewien, że zegarki ze złota idealnie nadają się do uzupełnienia Twojej wyjątkowej kolekcji, a przy okazji będą doskonałą lokatą dla Twoich pieniędzy. Ciekawą ofertę złotych zegarków znajdziesz na stronie autoryzowanego sprzedawcy: www.zegarek.net/zegarki/zlote_zegarki/index.html

Złoty zegarek damskizegarek damski

Również Paniom aktywnym w biznesie, które chciałyby zabłysnąć w towarzystwie, do gustu na pewno przypadnie niejeden model z kolekcji złotych zegarków. Złote zegarki damskie wpisują się w klasyczne wzornictwo, a ich niewielkie koperty z cennego kruszcu zamocowane na skórzanych paskach wyglądają niezwykle elegancko. Czytelne tarcze zegarków, często wzbogacone o datownik spełnią praktyczną funkcję odmierzania czasu. Większość z nich dla dopełnienia całości mieni się złotym kolorem. Niektóre dla kontrastu wykonano z jasnej masy perłowej. Bez względu na rozwiązanie, każdy złoty zegarek zachwyca urodą.

zegarekSzwajcarskie zegarki ze złota

Nie powinno zaskakiwać, że najlepsze prestiżowe zegarki, a w szczególności właśnie zegarki ze złota, wywodzą się wprost ze Szwajcarii. Doskonałym przykładem jest wykonana ze złota kolekcja Atlantic Seagold. Seria Atlantic Seagold to klasyczne i ponadczasowe propozycje czasomierzy na skórzanym pasku, zarówno w wersji dla Pań jak i dla Panów. Wszystkie złote zegarki Atlantic Seagold łączy materiał, z którego zostały wykonane czyli 14-karatowe złoto przetapiane w szwajcarskich manufakturach.

Luksusowe zegarki marki Tissot to klasa sama w sobie. Złote zegarki Tissot Goldrun to najwyższej jakości klasyczne czasomierze w różnych wariantach. Co ciekawe, niektóre modele Tissot Goldrun otrzymały srebrną tarczę, która idealnie komponuje się z ich złotym kolorem czyniąc z nich prawdziwie prestiżowe zegarki. Tym co łączy wszystkie modele z kolekcji Tissot Goldrun to 18-karatowe złoto nadające czasomierzom pięknej, intensywnej barwy. Przegląd wyjątkowych zegarków z serii Tissot Goldrun znajdziesz na stronie: www.zegarek.net/zegarki/tissot/goldrun.html.

Warto wiedzieć:

Złote zegarki oprócz niepowtarzalnego, prestiżowego wyglądu posiadają oznaczenia i certyfikaty poświadczające próbę złota użytego do produkcji koperty. Oznaczenia znajdują się na dekielku zegarka, ale przed zakupem warto upewnić się u sprzedawcy, czy do zegarka zostanie dołączony również certyfikat.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments