Bukmacher bukmacherowi nierówny

Zakłady bukmacherskie od czasów nowelizacji ustawy hazardowej bardzo wyraźnie zmieniły zasady swojego działania. I nie chodzi tutaj bynajmniej o sposób prowadzenia samych zakładów, a o relację z graczem. Dzisiaj na rynku usług bukmacherskich toczy się zażarta bitwa o nowych i wiernych graczy. Jedną z głównych kart przetargowych są natomiast bez wątpienia bonusy bukmacherskie.


    1. Ogólne zasady
    2. Walka na bonusy
    3. Bukmacher z wizją


Ogólne zasady


Legalni bukmacherzy są obecnie w Polsce podlegli jednemu dużo bardziej precyzyjnemu prawu niż jeszcze kilka lat temu. Konieczność spełnienia szeregu warunków, uzyskania licencji od Ministra Finansów, a także regularnego i prawidłowego rozliczania się na terytorium Polski – wszystko to sprawiło, że na rynku pozostali tylko doświadczeni i uczciwi gracze. Powoli dołączają do nich młode inicjatywy, takie jak LVBet oraz – całkiem niedawno – Betfan. Wszyscy jednak są w swojej działalności ograniczeni przez konkretne regulacje, które zapewniają graczom poczucie bezpieczeństwa.


Walka na bonusy


Niewątpliwie jednym z podstawowych sposobów przyciągania nowych graczy jest bonus bukmacherski. Możliwość zdobycia dodatkowych środków na grę bez konieczności dodatkowej wpłaty to cenna i pożądana przez graczy promocja wykorzystywana przez bukmacherów. Wielokrotnie właśnie na podstawie atrakcyjności tego typu ofert portale zajmujące się zakładami bukmacherskimi tworzą rankingi najlepszy bukmacherów w miesiącu/kwartale/roku. Co ciekawe, część z tych portali oferuje swoim użytkownikom dodatkowe kody do bonusów. To z kolei sposób na przyciągnięcie użytkowników na strony towarzyszące zakładom. Niezależnie jednak czy gra się w STS czy Totolotku, trudno już dzisiaj wyobrazić sobie zakłady bez tych dodatkowych atrakcji. Pytanie tylko, czy licytacja na bonusy wystarczy.


Bukmacher z wizją


Bonusy to jednak nie jedyny sposób na przyciągnięcie klientów. Znaczenie ma oczywiście oferta zakładów, przejrzystość gry, łatwość obstawiania. Coraz częściej zaczyna się jednak mówić także o zmianie, jaka czeka zakłady bukmacherskie. Pierwszą zapowiedź stanowi oferta Betfan. Ten najmłodszy bukmacher na polskim rynku proponuje znaczne rozszerzenie oferty zakładów. Już nie tylko sportowe oraz esport, lecz także szeroko rozumiana rozrywka. Betfan proponuje otwarcie polskich zakładów bukmacherskich na wydarzenia związane ze sportem, politykę, ekonomię, media, szeroko rozumianą rozrywkę. Dzisiaj, aby grać, nie trzeba być zapalonym kibicem sportowym. Można po prostu lubić dobrą zabawę z dreszczykiem emocji!
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here