Kalkulator ubezpieczenia OC AC

0
313

Uruchomiliśmy dla Państwa możliwość samodzielnego wyliczenia ubezpieczenia komunikacyjnego. Nowy kalkulator ubezpieczenia OC AC jest przejrzysty i zrozumiały, a przy tym nie wymaga podawania numeru kontaktowego. Jeżeli zostanie podany, skontaktują się z Państwem ubezpieczyciele oferujący najkorzystniejsze składki.

Kalkulator umożliwia wyliczenie i porównanie cen ubezpieczenia samochodu m.in. w PZU, MTU, Link4, Aviva, Proama, Generali, UNIQA, You Can Drive, Gothaer oraz Benefia. Zgodność ofert gwarantują sami ubezpieczyciele.

Wypełniając formularz musimy przygotować się na podanie m.in. takich informacji jak: przebieg, rok produkcji, dotychczasowe towarzystwo gdzie ubezpieczony był pojazd, data pierwszej rejestracji, rok zakupu, numer rejestracyjny, data uzyskania prawa jazdy. Po wypełnieniu danych w formularzu kalkulator OC AC i NNW wysyła zapytanie do systemów ofertowych ubezpieczycieli o wyliczenie składki, a po chwili wyświetla przesłane oferty w postaci tabeli. Wszystko w jednym miejscu!

W programie mają Państwo możliwość przeliczenia ubezpieczenia komunikacyjnego, zapisania i wysłania propozycji na swojego maila, zakupu ubezpieczenia online lub zamówienia bezpłatnej rozmowy bezpośrednio z konsultantem ubezpieczyciela.

Kalkulator powstał przy współpracy naszego portalu mBrokers.pl wraz z firmą Ubea. Zachęcamy do korzystania.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here