Mecz Lecha Poznań z SC Braga na żywo w Czwórce

0
123

Czwórka będzie transmitować mecz Lecha Poznań z portugalskim klubem SC Braga w 1/16 finału Ligi Europejskiej. W czwartek 17 lutego widzowie TV4 będą mogli po raz kolejny kibicować grze piłkarzy polskiego klubu, który zmierzy się drużyną z Portugalii na własnym boisku. Na piłkarskie emocje Czwórka zaprasza o godz. 18.30. Mecze Lecha Poznań rozgrywane w Lidze Europejskiej cieszą sie dużą oglądalnością. Według danych firmy Nielsen Audience Measurement, transmisję meczu 

Czwórka będzie transmitować mecz Lecha Poznań z portugalskim klubem SC Braga w 1/16 finału Ligi Europejskiej.
 
thumbnail - Mecz Lecha Poznań z SC Braga na żywo w CzwórceW czwartek 17 lutego widzowie TV4 będą mogli po raz kolejny kibicować grze piłkarzy polskiego klubu, który zmierzy się drużyną z Portugalii na własnym boisku. Na piłkarskie emocje Czwórka zaprasza o godz. 18.30.
 
Mecze Lecha Poznań rozgrywane w Lidze Europejskiej cieszą sie dużą oglądalnością. Według danych firmy Nielsen Audience Measurement, transmisję meczu Lecha Poznań z Juventusem Turyn (1 grudnia 2010 r.) obejrzało w Czwórce 2,97 mln widzów. Wynik ten stanowił 21,34 proc. widowni, jaka zasiadła wówczas przed telewizorami. Największe kanały ogólnopolskie miały mniejszą oglądalność niż TV4 podczas transmisji z piłkarskiego spotkania.
 
thumbnail - Mecz Lecha Poznań z SC Braga na żywo w Czwórce
K. Gembalik
 
 
 
Zobacz także:
 
 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here