Filtracja powietrza może przysłużyć się nie tylko w domu, ale równie dobrze będzie działać także w przestrzeni biurowej. Zanieczyszczone powietrze pełne wirusów, bakterii, pyłów zawieszonych a także alergenów, wpływa również na jakość pracy, koncentracji i ogólne samopoczucie. Z tego powodu stosowanie także w miejscu pracy dobrej klasy urządzeń do filtracji powietrza jak oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 3, jest jak najbardziej zasadne.


Dlaczego oczyszczacze powietrza to dobre rozwiązanie do biura?


Oczyszczacz powietrza to wielozadaniowe i wielofunkcyjne urządzenie ,dzięki któremu z łatwością i bez dużej obsługi wyeliminujemy z powietrza zanieczyszczenia, które wpływają na wzrost zachorowań, wydajność organizmu a tym samym jakość pracy pracowników biurowych. Oczyszczacze do powietrza wyposażone w generator jonów, jak oczyszczacz powietrza marki Fellowes świetnie sprawdzą się w pomieszczeniach gdzie pracuje duża ilość urządzeń biurowych. Jonizatory stabilizują równowagę anionowo-kationową zmniejsza osadzanie się kurzu na powierzchniach.

oczyszczacz powietrza


Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 3- urządzenie dla wymagających


Oczyszczacze powietrza marki Fellowes są zdecydowanie bardziej zaawansowanymi urządzeniami dostępnymi na polskim rynku. To oczyszczacze, które charakteryzuje przede wszystkim ogromna skuteczność, także w eliminacji koronawirusa, co potwierdziły niezależne testy. Kolejną zaletą o której warto wspomnieć jest bardzo duża wydajność, która idzie w parze z niewielkim wyglądem urządzenia, ponadto można je zamontować na ścianie, dzięki czemu nie zajmują za dużo miejsca, a także nie należy obawiać się ingerencji ze strony dzieci. To urządzenia energooszczędne posiadają bardzo dużą ilość certyfikatów, a także różne warianty do wyboru, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do konkretnego biura. Tak zaawansowana filtracja pozwala na eliminację większości szkodliwych zanieczyszczeń.


Oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM 3- urządzenie, które sprawdzi się w Twoim biurze


Urządzenie do biura musi być szczególnie wydajne i skuteczne, dlatego najlepiej postawić na sprawdzone zaawansowane marki. Takim oczyszczaczem z pewnością jest model od Fellowes- oczyszczacz Fellowes AeraMax Pro AM3, nadający się do powierzchni nieprzekraczającej 65 m2, wydajność natomiast to 374 m3/h. Tak zaawansowane urządzenie poradzi sobie na dużej przestrzeni biurowej. Oczyszczacza przypomina użytkownikowi o konieczności wymiany filtrów jego obsługa jest bardzo prosta i nie wymaga specjalnej wiedzy na ten temat.

Oczyszczacz powietrza marki Fellowes pomimo bardzo dużej wydajności jest kompaktowy, dzięki czemu nie zajmie dużo miejsca w przestrzeni biurowej. Marka Fellowes to zdecydowanie bardziej zaawansowane urządzenia, dlatego znajdziemy je jedynie w dobrych, profesjonalnych sklepach z tego typu urządzeniami. Koszt oczyszczacza Fellowes AeraMax Pro AM3 wynosi 5164 zł.


Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments