Chemia z Europy Zachodniej od wielu lat cieszy się w Polsce opinią skuteczniejszej, lepszej jakościowo. Warto zastanowić się nad wprowadzeniem jej do naszego sklepu. Dlaczego jest to opłacalne?

Wyróżnij się na rynku


Postawienie na sprzedaż chemii z Europy Zachodniej pomoże Ci odróżnić się od konkurencji. Zaproponujesz swoim klientom unikatowe produkty lub znane środki z dużo lepszym składem. Pokażesz też, że ciągle się rozwijasz i odpowiadasz na aktualne potrzeby konsumentów.

Jakie produkty z Europy Zachodniej warto sprzedawać?


Największą popularnością cieszą się środki chemiczne do sprzątania. Szczególnie te do prania: płyny, proszki i kapsułki oraz chemia do mycia naczyń – ręcznie i do zmywarek. Warto także zainwestować w kosmetyki do pielęgnacji ciała niedostępne na polskim rynku: artykuły do włosów, żele pod prysznic, mydła czy antyperspiranty. Twoi klienci nie przejdą obojętnie obok nieznanych sobie mieszanek zapachowych do wnętrz, ale także do ciała. Szczególnym atutem będzie jeśli w twojej ofercie znajdą się takie, które mają właściwości hipoalergiczne. Wybierając produkty do swojego sklepu zwróć uwagę czy posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i jakości.

Kosmetyki - hurtownia online Europe Distribution Group
Kosmetyki – hurtownia online Europe Distribution Group

Nowi klienci


Poprzez powiększenie asortymentu, o taki niedostępny w popularnych marketach, zyskasz nowych klientów, którzy będą do ciebie wracać po unikatowe, lepszej jakości lub w niedostępnych na polskim rynku zapachach produkty. Jeśli w twojej okolicy jeszcze nikt nie prowadzi takiej dystrybucji, to koniecznie bądź pierwszy! Wyjątkowość oferty pozwoli ci konkurować z niskimi cenami w supermarketach.

Lepsza jakość – zadowolony klient


Chemia Europy Zachodniej wyróżnia się doskonałą jakością produktów. Często składy identycznie nazywających się środków są inne dla rynku wschodniego i zachodniego. Twoi klienci docenią możliwość zakupu bardziej skoncentrowanych środków lub o bardziej innowacyjnej formule, które ułatwią im sprzątnie i będą wydajniejsze.

Jak zacząć sprzedaż produktów z Europy Zachodniej?


Zachęcają cię zalety sprzedaży produktów zza granicy, ale importowanie ich wydaje ci się zbyt skomplikowane? Nie szkodzi! Nie musisz robić tego samodzielnie. Swój sklep zaopatrzysz w hurtowni zajmującej się tym za ciebie. Wybierz taką, która ma duży wybór, daje gwarancję oryginalności produktów i proponuje indywidualne podejście do klienta. Dodatkowym atutem będzie możliwość składania zamówienia przez stronę internetową. Takie możliwości daje na przykład hurtownia EDG – Europe Distribution Group (https://b2b.europedg.pl/). Zamawiając od hurtownika z magazynów w Polsce masz gwarancję dostawy w terminie. Nie będziesz musiał martwić się, że towar utknął na granicy albo, że zagubił się w transporcie samolotowym. Masz możliwość odpowiadania na aktualne potrzeby konsumentów oraz braki asortymentu dzięki szybkiej dostawie. Postawienie na hurtownika ułatwi ci także sprzedaż produktów importowanych z kilku krajów (na przykład z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji). Zamówisz je za jednym razem i dotrą do ciebie w jednym transporcie.

Dzięki możliwości zakupu produktów w Polsce, rozpoczęcie dystrybucji chemii z Europy Zachodniej, nie jest takie trudne jak mogło się wydawać, a może być bardzo opłacalne i przynieść wiele korzyści lokalnej społeczności.

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments