Na rynku nieruchomości panuje opinia że tylko inwestorzy o dużym kapitale mogą inwestować w nieruchomości. W przypadku gdy nie jesteś inwestorem biznesowym i nie masz ograniczonego kapitału to po prostu nie ma dla ciebie miejsca na scenie inwestycji w nieruchomości. Zakup nieruchomości pod inwestycyjnej jest naprawdę trudny i wiąże się z wieloma dylematami.


Ale co jeśli możesz inwestować w prosty sposób w indywidualne projekt deweloperskie online?
Z nami możesz wejść w crowdfunding nieruchomości. W tłumaczeniu finansowanie społecznościowe nieruchomości jest sposobem na inwestowanie w nieruchomości przy użyciu niewielkich kwot kapitału od kilku osób. Odbywa się to głównie za pośrednictwem internetu.
Finansowanie społecznościowe to jeden z najłatwiejszych sposobów inwestowania w nieruchomości i jedno z najczęściej wybieranych przez inwestorów indywidualnych.
INVEST-ARTBUD oferuje najlepsze miejsca do inwestowania w nieruchomości, w których uzyskasz świetne zyski z inwestycji od 7% do 10% w skali rocznej. Obecnie na naszej stronie możesz inwestować w nieruchomości w Polsce z dowolnego miejsca na świecie.


Aby rozpocząć inwestowanie kliknij w ten link: https://www.art-bud.com.pl/dla-inwestorow/


Od momentu zainwestowania Twoje złotówki ciężko pracują.


Inwestując z INVEST-ARTBUD inwestujesz z partnerem który buduje od 1986r a nie brokerem finansowym. Inne platformy inwestycyjne obciążają Cię niepotrzebnymi opłatami za pośrednictwa. My nie pobieramy opłat wypłacamy tylko czysty zysk.. Naszym kluczowym wyróżnikiem jest to że jesteśmy również bezpośrednio inwestorem. Oznacza to że cały swój kapitał inwestujemy na równo z Twoim. Twoja inwestycja jest zarządzana przez nas i to my zwrócimy CI odsetki i zainwestowany kapitał usuwając przy tym niepotrzebnych pośredników i ich opłaty.


Inwestycja z INVEST-ARTBUD doskonale nadaje się do pasywnego dochodu z nieruchomości ponieważ:


1) Jest tańsza i szybsza niż kupno i zarządzanie swoją nieruchomości. Zarabiasz już od pierwszego dnia podpisania umowy.
2)Jest bezpieczna ponieważ zyskujesz wiele form zabezpieczenia swojego kapitału.
3)Dostępna w każdej chwili z dowolnego miejsca.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments