Czy kupowanie przez internet po prawdziwych zniżkach jest możliwe ?

0
204

Czy kupowanie przez Internet po prawdziwych zniżkach jest możliwe? Bez obaw, że zostaniesz oszukany, naciągnięty lub po prostu wspaniałe 80% obniżki, które właśnie widzisz na swoim ekranie są tak naprawdę aktualną ceną na rynku.

Jest na to tylko jeden sposób i to nie są % które widzisz na promocjach a prawdziwe pieniądze, dzięki którym możesz kupować taniej! Taką możliwość daje strona typu Cashback e-Candy.pl. Zastanawiasz się jak to możliwe? To bardzo proste!

E-Candy wynagradza Cię na kilka sposobów. Wiem, pewnie myślisz czemu sklep ma dawać właśnie Tobie pieniądze. Już śpieszę z odpowiedzią: ponieważ pieniądze, które dostaniesz i tak wpisują się w koszty, ponoszone przez tego typu strony. Widzisz reklamę sklepu gdzieś w Internecie, czy też zauważasz stronę sklepu, w którym robisz zakupy na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce google itp. Wszystkie te działania generują koszty dla sklepu, więc dlaczego te pieniądze nie mogą trafić do Twojej kieszeni? Właśnie mogą. Zawsze jak kupisz coś na e-Candy.pl część pieniędzy trafi do Ciebie. Dzielisz się swoją opinią o produkcie lub chcesz się zapytać innych o produkt – za to również dostaniesz bonus w postaci pieniędzy na swoje konto. 0,30 zł jak napiszesz opinie na 300 znaków i 1,0 zł. jeśli to będzie opinia, licząca 1000 znaków.

e candy.pl 30zł na zakupy - Czy kupowanie przez internet po prawdziwych zniżkach jest możliwe ?

Aktualnie trwająca na e-candy.pl promocja, pozwoli Ci zgarnąć nawet 30 zł. Zakładasz darmowe konto właśnie na wspomnianej stronie i aktywujesz link, który przyjdzie na Twój adres e-mail. Pamiętaj czasem mail trafia do skrzynki SPAM lub trzeba kilka minut zaczekać. Chcesz dostać kolejne 25 zł., zapraszasz do sklepu 5 osób, które założą konto. Dostajesz po 5 zł. za osobę czyli 25 zł. razem masz już 30 zł. Zaprosisz kilka osób, które z kolei zaproszą swoich znajomych do robienia zakupów w sklepie, będziesz dostawać dodatkowe zwroty pieniędzy za ich zakupy. Do twego konta będą doliczane kolejne pieniądze czasem to będzie to 0,50 zł., a czasem 1,50 zł, jednak gdy dostaniesz takie nagrody przykładowo od 100 osób, które zrobiły zakupy na e-Candy.pl to zbiera się fajna suma.

Dzięki tej stronie nie musisz szukać masy kuponów, tylko faktycznie zbierasz pieniądze, które możesz wykorzystać na obniżenie ceny swoich zakupów. Zebrane pieniądze idą na Twoje konto w sklepie i za pomocą suwaka, który jest na stronie, dowolnie regulujesz ceny. Suwak działa tak jak te, którymi ustawia się raty kredytu. Jeśli uzbierasz kwotę 50 zł. możesz wypłacić je na własne konto. Jak widzisz to klient dostaje pieniądze, które sklep musiałby i tak wydać na inne działania, związane z reklama i promocja strony. Przekonajcie się sami jak fajnie działa ta strona.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here