Pierwsze kroki w świecie kryptowalut

0
364

Obecnie rynek kryptowalut jest mocno rozwinięty. Rozpoczynając przygodę z kryptowalutami powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to jak i gdzie je kupić. Pomimo tego, że zakup bitcoinów nie jest bardzo skomplikowany, to jednak warto się do tego procesu przygotować m.in. dlatego,żeby nie popełnić błędów, a kwota która zostanie przeznaczona na inwestycję nie przepadła.

Najwygodniejszym sposobem na zakup kryptowalut w tym np. bitcoinów jest skorzystanie z kantoru. To sprawdzony sposób, a sama transakcja jest w pełni bezpieczna. Kantor kryptowalut działa na podobnej zasadzie, jak klasyczny kantor. Można w nim wymienić swoje pieniądze na dostępną kryptowalutę z uwzględnieniem bieżącego kursu.

Oferty kantorów różnią się cenami, dlatego przed zakupem kryptowaluty warto porównać oferty z kilku z nich. Poszczególne kantory różnią się również listą dostępnych kryptowalut, sposobem realizacji wpłat oraz prowizjami. Ważną zaletą kantorów jest fakt, że w większości z nich zarówno zakupu jak i sprzedaży bitcoinów możemy dokonywać w sposób anonimowy, co znacznie upraszcza i przyspiesza cały proces zakupowy. Dlatego wybierając kantor należy również zwrócić uwagę, aby zakup kryptowaluty był bezpieczny, pewny oraz komfortowy.

Bardzo niskie ceny i prowizje proponuje KantorBitcoin.pl. Korzystanie z niego jest niezwykle proste. W kantorze regularnie pojawiają się promocje dotyczące portfeli bitcoin lub obniżki prowizji. Osoba zainteresowana zakupem kryptowalut może liczyć na intuicyjny panel zakupowy, a także wsparcie dla użytkowników przy zakupie kryptowalut. Dla osoby początkującej jest to bardzo duża zaleta. Wpłaty w kantorze odbywają się za pośrednictwem przelewów tradycyjnych, jak również za pomocą szybkich przelewów. Warto wspomnieć również o tym, że poza bitcoinem w KantorBitcoin.pl można kupić i sprzedać Litecoin, Monero oraz opłacić rachunki za pomocą Bitcoina oraz zapłacić rachunek BTC za pomocą PLN.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here