Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

0
371

14 i 15 kwietnia 2018 roku na PGE Narodowym odbyła się 63. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE, którą jako portal finansowy mieliśmy przyjemność objąć Patronatem Medialnym. Targi skierowane były przede wszystkim do osób chcących zamieszkać na swoim, poszukujących mieszkania, działki czy domu oraz do tych którzy potrzebowali porady kredytowej i szukali inspiracji do wykończenia wnętrza.

Była to ostatnia przed wakacjami edycja Targów Mieszkaniowych na której swoją ofertę zaprezentowali m.in. pośrednicy kredytowi, deweloperzy, a także pośrednicy w obrocie nieruchomościami. Kolejne odbędą się 1-2 września w Gdynii i we Wrocławiu oraz 8-9 września i 24-25 listopada w Warszawie.

mapa inwestycji

Na zainteresowanych czekali eksperci z dziedziny finansów, prawa, aranżacji wnętrz i architektury oraz podatków, którzy służyli pomocą i radą w podjęciu tak ważnej decyzji jaką jest zakup nowego mieszkania czy domu lub zaciągnięcie kredytu. Uczestnicy mogli przeprowadzić analizę kosztów kredytu hipotecznego, sprawdzić swoją zdolność kredytową oraz ocenić ryzyko zakupu mieszkania.

inwestycje mieszkaniowe

Wszyscy odwiedzający Targi mogli zaopatrzyć się w czasopisma wnętrzarskie, mapy aktualnych inwestycji mieszkaniowych, katalog targowy prezentujący inwestycje mieszkaniowe wraz z informacjami o cenie, metrażu, lokalizacji, planowanym terminie zakończenia budowy, kontakcie do biura sprzedaży oraz wizualizację budynku. Nie zabrakło również broszury, która ułatwiła poruszanie się po stoiskach.

mapa warszawa

Warto korzystać i uczestniczyć w tego typu wydarzeniach, ponieważ w jednym miejscu i w jednym czasie jest możliwość zapoznania się z aktualną ofertą mieszkań oraz poszerzenia swojej wiedzy potrzebnej do bezpiecznego zakupu własnego i wymarzonego mieszkania lub domu.

mieszkania i domy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here