Zapraszamy do udziału w jubileuszowej 10. edycji Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE GDAŃSK 2022. Szczyt odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2022 r. w Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Temat przewodni tegorocznej edycji brzmi: „Energetyka dla gospodarki – gospodarka dla energetyki”. Tegoroczna edycja OSE GDAŃSK 2022 została objęta Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

Czołowi przedstawiciele sektora energetycznego, instytucji i Rządu

Jak co roku podczas Szczytu w Gdańsku będą obecni najważniejsi przedstawiciele sektora energetycznego, ciepłowniczego, OZE oraz paliwowo-naftowego, a także przedstawiciele Rządu, instytucji państwowych oraz ambasad państw Basenu Morza Bałtyckiego. Podczas najbliższej edycji Szczytu wśród poruszanych zagadnień goście OSE odniosą do reorganizacji polskiego rynku energii jako konsekwencji przyjęcia Polityki Energetycznej Państwa 2040. Rewitalizacja narodowego potencjału gospodarczego jest priorytetem polityki Rządu oraz poszczególnych resortów, a tym samym tematem zapewniającym niezwykle ciekawą i inspirującą dyskusję.

Zobacz potwierdzonych prelegentów OSE GDAŃSK 2022

Ciekawe debaty i inspirująca dyskusja

Odejście od węgla i wykorzystanie gazu jako głównego surowca energetycznego, inwestycje w produkcję zielonego wodoru, dalszy rozwój OZE oraz magazyny energii to kluczowe tematy, które zostaną poruszone w poszczególnych panelach. Rozwój i innowacyjność jako niekwestionowane elementy budowy przewagi konkurencyjnej na przykładzie przemysłu energetycznego, paliwowego i gazowego nadal będą towarzyszyć przewidzianym debatom. Nie mniejsze znaczenie dla przyszłości sektora mają również niedawne wydarzenia na Ukrainie – rosyjska agresja będzie mieć wpływ nie tylko na Polskę ale i całą Europę. Podczas Szczytu podjęte zostaną kwestie przyszłości energetyki europejskiej oraz korekt polityk państw, dotyczących zaopatrzenia w surowce. OSE GDAŃSK 2022 to również doskonała okazja do wymiany doświadczeń i opinii z pozostałymi gośćmi. W ramach OSE weźmie udział niemal 500 uczestników, ponad 100 prelegentów z kraju i zagranicy.

Zobacz program Szczytu


Bursztyny Polskiej Energetyki

Podczas Szczytu ponownie zostaną wręczone statuetki „Bursztyn Polskiej Energetyki” wyróżnienia, którą otrzymują osoby, firmy, instytucje lub samorządy za działania, które w sposób szczególny przyczyniły się w ostatnim czasie do rozwoju polskiej energetyki. Laureaci w/w statuetki dzięki tej nagrodzie zostaną uhonorowani za determinację oraz konsekwencję w realizacji podjętych zobowiązań lub wyzwań stawianych przed nimi z tytułu pełnionego stanowiska lub przyjętej strategii firmy.


Szczegółowe informacje: www.osegdansk.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj