62. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

0
483

62. warszawska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

niskie stopy procentowe kredytów hipotecznych, okazyjne ceny mieszkań, duży wybór ofert
Na warszawskim Torwarze w dniach 17 i 18 marca odbędzie się 62. edycja Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE – kompleksowy przegląd domów i mieszkań z Warszawy i okolic, a także pośredników kredytowych proponujących zadowalające kredyty. Targom towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego organizowane przez Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.
Na targach oferta mieszkań nadal jest pokaźna i różnorodna, można będzie znaleźć ciekawe oferty – nowe inwestycje mieszkaniowe, w których można bez ograniczeń wybrać optymalnie zaprojektowane i najlepiej położone mieszkanie i takie, w których pozostały ostatnie lokale wystawiane na sprzedaż teraz w okazyjnej cenie. Tym razem na targowych gości czekać będzie blisko 100 wystawców, a wśród nich m.in.: APM Development, Arche, Atal, Grupa Napollo, LC Corp, MAK DOM, Port Praski, Radius Projekt, Robyg, Yareal Polska.
Bogatej ofercie rynku pierwotnego towarzyszyć będzie Centrum Rynku Wtórnego. Blisko 20 agencji nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami wystawi na sprzedaż mieszkania, domy, działki budowlane, apartamenty i rezydencje, lokale usługowe oraz nieruchomości inwestycyjne z całej Warszawy i okolic. Skupieni w Centrum partnerzy i doradcy pomagać będą zarówno w zakupie, jak i w sprzedaży, najmie, wynajmie lub zamianie każdego typu nieruchomości. Ponadto można będzie zgłosić do sprzedaży swoje M w licencjonowanych agencjach rynku nieruchomości obecnych na Targach z gwarancją publikacji oferty na większości portali internetowych oraz w systemach MLS.
Zakup mieszkania to nie tylko wybór dogodnej lokalizacji. Za tą decyzją stoi również potrzeba wnikliwego poznania rynku, znajomość prawa i stosowne możliwości finansowe. Targi Nowy DOM Nowe MIESZKANIE gwarantują dostęp do aktualnej i niezbędnej wiedzy potrzebnej przy bezpiecznym zakupie własnego M. Prawnicy proponują udział w spotkaniach poświęconych rozliczeniom podatkowym przy sprzedaży, zakupie oraz najmie nieruchomości. Oferują także pomoc w zawieraniu umów w obrocie nieruchomościami, formułowaniu prawidłowej umowy o zakup mieszkania, wsparcie w trakcie całej transakcji nabycia nieruchomości, zarówno na etapie negocjacji warunków przed zawarciem umowy, jak również w przypadku konieczności zmiany warunków umowy już obowiązującej.
Jednocześnie na targach zainteresowani będą mogli zbadać swoją zdolność kredytową i dowiedzieć się gdzie i jak otrzymać kredyt „szyty na miarę”. Na miejscu można będzie uzyskać wsparcie analityka kredytowego. Targowi goście w czasie bezpłatnych wykładów i seminariów dowiedzą się: jak uniknąć problemów przy ubieganiu się o kredyt, poznają kolejne etapy analizy wniosku w bankach, mogą również liczyć na praktyczne porady dotyczące sprawdzenia umowy kredytowej przed jej podpisaniem.
Pod targowym dachem Torwaru targowi goście będą mogli korzystać z indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji również z dziedziny aranżacji wnętrz. Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Dla zwiedzających przygotowano cykl prelekcji, w czasie których omówione zostaną interesujące zagadnienia: jak wykończyć mieszkanie, nie portfel, jak urządzić swój dom za pomocą światła, jak funkcjonalnie urządzić strefę ogólną a jak strefę prywatną w domu lub mieszkaniu czy: co warto wiedzieć przed zakupem nieruchomości… Można będzie poznać zasady urządzania małych mieszkań, dowiedzieć się jak stworzyć wnętrze mieszkania lub domu, tak aby było dopasowane do indywidualnych potrzeb.
WSTĘP
Torwar
17 i 18 marca (sobota-niedziela)
ul. Łazienkowska 6a
Wszyscy odwiedzający targi otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawie i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here