Niezależny salon samochodowy? Kiedy warto z niego skorzystać

0
1360

Kupno nowego samochodu zazwyczaj jest naprawdę sporą inwestycją i jeśli już faktycznie chcemy się na to zdecydować, zazwyczaj szukamy najkorzystniejszej oferty odwiedzając salon samochodowy producenta interesującej nas marki.

To najprostsze i najczęściej praktykowane działanie, nie zawsze jednak najkorzystniejsze. Alternatywą jest skorzystanie z oferty niezależnego salonu samochodowego, gdzie nowy samochód – niezależnie od marki – można kupić w znacznie atrakcyjniejszej cenie.

Nowe samochody dostępne od ręki

Nie każdego musi interesować motoryzacja oraz wszelkie kwestie związane z samochodami, czasem warto zdać się na specjalistów, którzy mają już na swoim koncie wiele lat doświadczenia. Serwis Noweuzywane.eu to strona niezależnego serwisu samochodowego, za pośrednictwem którego można – między innymi – dokonać zakupu nowego samochodu od producenta. W takim przypadku to właśnie my, jako niezależny salon samochodowy w tym pośredniczymy, co niesie ze sobą bardzo wiele korzyści.

Po pierwsze, dzięki temu, że często kontaktujemy się z producentami, możemy korzystać ze znacznie niższych cen nowych samochodów niż te proponowane w katalogach dla klientów indywidualnych. Kolejną niewątpliwą zaletą jest to, że szukamy samochodu w wielu salonach, a korzystamy zarówno z tych zlokalizowanych na terenie naszego kraju jak i dajemy możliwość kupna samochodu z innych krajów Unii Europejskiej jeśli tylko cena okaże się atrakcyjniejsza. Dysponujemy dużą wiedzą na temat tego, gdzie szukać, aby taki nowy samochód kupić taniej, a dodatkowo nie ograniczamy się do jednej marki, tylko proponujemy swoje usługi niezależnie od tego, jakiego producenta dotyczy zlecenie.

Samochody, które sprawdzają się w praktyce

Zawsze dbamy o to, aby klient był zadowolony, zarówno z samochodu, jaki dla niego przygotujemy jak i z zaproponowanej przez nas ceny. Co ważne, gwarantujemy cenę z dnia złożenia zamówienia, dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako pośrednik, który zawsze dotrzymuje słowa. Kolejną zaleta jest fakt, że sporo wyszukanych przez nas nowych aut ciągle posiada gwarancję bezpośrednio udzielaną przez producenta. Co to oznacza? A chociażby to, że samochód nadal bez problemu może być serwisowany w autoryzowanych serwisach sieci producenta także i w Polsce, a gwarancja obejmuje całe spektrum napraw.

Służymy także wiedzą i radzimy jakie rozwiązanie będzie najlepsze

W danym salonie sprzedawcom najmocniej zależy na tym, aby klient, który już wybrał ich markę kupił jeden z proponowanych modeli. Natomiast w przypadku niezależnego salonu samochodowego przede wszystkim najmocniej skupiamy się na tym, aby dobrać markę i rodzaj samochodu do potrzeb klienta. Nie faworyzujemy żadnej marki, dlatego też u nas zawsze można liczyć na fachową poradę. Dodatkowo mamy też do zaoferowania preferencyjne oferty leasingowe oraz kredytowe w przypadku, kiedy wybrana przez klienta opcja odrobinę przekroczy zakładany przez niego budżet na kupno nowego pojazdu. Kolejną wartością dodaną jest też pomoc w ubezpieczeniu samochodu, a konkretniej w dobraniu jak najkorzystniejszej oferty pakietów ubezpieczeniowych.

nieuzywaneNoweuzywane.eu to Niezależny Dealer Samochodowy
Niezależny Dealer Samochodowy oferujący auta znanych marek. Noweuzywane.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here