T6.1_California

• Siec specjalistycznych stacji California Center oferuje usługę wypożyczania kamperów
• Do wyboru Volkswagen California 6.1 lub Volkswagen Grand California
• Ceny wynajmu rozpoczynają się od 450 złotych za dobę

 

Marzysz by wybrać się w wielką podróż kamperem, ale nie posiadasz takiego samochodu? Volkswagen Samochody Dostawcze ma na to rozwiązanie – zaprasza do specjalistycznych salonów dealerskich California Center w całej Polsce. Właśnie tam można wypożyczyć kampera marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Ceny wynajmu rozpoczynają się już od 450 złotych za dobę.


Wyspecjalizowane stacje dealerskie marki Volkswagen Samochody Dostawcze – California Center, oprócz szczegółowej wiedzy eksperckiej, doradztwa i serwisu kamperów marki, oferują bogaty park samochodów testowych każdego z modeli Volkswagen California. Co jednak najważniejsze, w gamie ich usług znajduje się także możliwość wynajmu wybranego modelu Volkswagen California. Ceny wynajmu mieszczą się w przedziale od 450 do 800 złotych brutto za dobę za Volkswagena California i od 600 do 800 złotych za dobę za Volkswagena Grand California. Czas wypożyczenia może być bardzo elastyczny, od kilku do kilkunastu dni – szczegóły są zawsze indywidualnie doprecyzowywane.


„W California Center można być pewnym, że na klienta czeka bogata ekspozycja modeli z gamy Volkswagen California: California 6.1 i Grand California. Tutaj można nie tylko przetestować swojego wymarzonego kampera, ale także go wypożyczyć, pojechać w wakacje marzeń lub przekonać się, że kampery Volkswagena z rodziny California to właściwy wybór” – podkreśla Piotr Chyrek, dyrektor rozwoju sieci dealerskiej Volkswagen Samochody Dostawcze.


Dla wszystkich osób, które zdecydują się wypożyczyć Volkswagena z rodziny California w California Center, ale też ogólnie dla wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu w kamperze, marka Volkswagen Samochody Dostawcze przygotowała też specjalną aplikację, California on Tour. Z jej pomocą zaplanować można swoją podróż, znaleźć informacje o kampingach na trasie, ale też zapoznać się z dedykowanymi filmami szczegółowo pokazującymi zalety i sposób użytkowania kamperów marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Źródło: Volkswagen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj