Auta już wkrótce tylko na abonament

0
299

W poszukiwaniu nowego samochodu trafiliśmy ostatnio na stronę oferującą najem długoterminowy – Autoflix.pl. Zachęceni niskimi cenami postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej opcji samochodów na abonament. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni.

Nowe, bogato wyposażone auto prosto z salonu to luksus, na który każdy chciałby sobie pozwolić przynajmniej raz w życiu. Nie zawsze jednak nasze marzenia zbiegają się z możliwościami finansowymi. Tymczasem naprzeciw klientom, których zaporowe ceny nowych samochodów potrafią odstraszyć, wychodzi opcja auta na abonament. Co więcej, bardzo możliwe, że abonament wyprze wkrótce tradycyjną sprzedaż!

Najem długoterminowy działa na zasadach zbliżonych do leasingu, lecz daje o wiele więcej korzyści finansowych. Atrakcyjne ubezpieczenie, naprawy i pakiet wielu innych korzyści są już wliczone w miesięczną ratę najmu, a kierowcy w razie wypadku przysługuje auto zastępcze. Po jego stronie pozostaje zatem jedynie tankowanie, co daje mu oszczędność czasu i pieniędzy.

SPRAWD-ILE-ZAPLACISZ-750x200

Opcja ta nie powinna być zatem mylona z tradycyjnym leasingiem, ponieważ sprawdza się jako jego korzystniejsza alternatywa. Dodatkowo mogą z niej skorzystać nie tylko osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale także klienci indywidualni. Prostotę tego rozwiązania doceniają zwłaszcza ci, którzy nie mogą sobie pozwolić na kredyt lub jednorazowy, spory wydatek.

Co więcej, w przypadku auta na abonament nie trzeba dysponować wkładem własnym. Jest to jedyny taki przypadek, kiedy możemy przyjść do salonu z pustym portfelem, a wyjechać z niego zupełnie nowym samochodem. Gwarancja niezmienności raty miesięcznej daje dodatkowe poczucie komfortu finansowego. Zarówno długość trwania umowy jak i wyposażenie auta można dopasować do własnych potrzeb.

banery-abonament-set-2-970x250

Po zakończeniu umowy klient może ponownie podpisać umowę i tym samym wyjechać z salonu kolejnym nowym autem. Abonament daje zatem nieopisaną przyjemność z jazdy zawsze nowym samochodem. Można też zdać kluczyki i zakończyć współpracę lub wykupić samochód po jego wartości rynkowej.

Stopniowo przyzwyczajamy się do płatności abonamentowych. Jest to odpowiedź na nasze potrzeby, jako że wolimy płacić za samą przyjemność z użytkowania ulubionej usługi. Czemu zatem nie pomyśleć o takim sposobie użytkowania samochodu? Obserwując dzisiejsze trendy , jesteśmy przekonani, że za kilka lat kupno auta za gotówkę będzie wydawało się już całkowitym szaleństwem.

ZOBACZ AUTA NA ABONAMENT TUTAJ.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here