folia samoprzylepna

Druk na folii samoprzylepnej znajduje zastosowanie we wszystkich aplikacjach, które wymagają dobrego połączenia powierzchni reklamowej z podłożem. Możliwości wyboru pod względem kolorystyki i wymiarów wydruku na takim tworzywie są bardzo szerokie. Folia samoprzylepna to skuteczny materiał reklamowy, który po zadrukowaniu może mieć wyjątkowo zróżnicowane zastosowanie.


Właściwości folii samoprzylepnej


W zależności od rodzaju zadrukowywanej folii samoprzylepnej oraz jej indywidualnych parametrów, tworzywo to zastosować można w rozmaitych realizacjach. Rozwiązanie to znacząco podnosi jakość wykonania prezentacji, a zarazem zwiększa jej użyteczność oraz długotrwałość eksploatacji. Po odpowiednim dobraniu, wycięciu oraz przyklejeniu zadrukowanej folii samoprzylepnej, może ona sprawdzić się jako wyjątkowo estetyczny i efektowny wizualnie element kampanii reklamowej.


Zastosowania folii samoprzylepnej


Folia samoprzylepna wykorzystywana jest powszechnie do oklejania pojazdów. W ten sposób da się pokryć zarówno karoserię, jak i poszczególne szyby. Najczęściej druk na folii samoprzylepnej zdobi firmowe auta osobowe i dostawcze, a także pojazdy komunikacji miejskiej. Folię wykorzystać można także do oklejania szyb wewnętrznych i zewnętrznych, przede wszystkim okien, drzwi, witryn oraz innych przeszkleń. Materiał ten powszechnie stosowany jest w formie dekoracji wnętrz, ponieważ całkowicie odwracalnie oraz nieinwazyjnie zmienia ich wygląd. Może sprawdzić się w formie fototapety samoprzylepnej, a także okleiny meblowej.


Druk na folii samoprzylepnej


Nowoczesne folie samoprzylepne posiadają specyficzną strukturę, którą zawdzięczają obecności kanalików odprowadzających powietrze. Rozwiązanie to zapobiega występowaniu pęcherzyków w procesie drukowania, a także nakładania folii na docelową powierzchnię. Po aplikacji, folia samoprzylepna jest całkowicie gładka i równomierna. Nie bez znaczenia pozostają jednak umiejętności fachowca, który musi zadbać o zniwelowanie ewentualnych nierówności.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments