W dzisiejszych czasach klienci są coraz bardziej wymagający, dlatego też standardem, którego oczekują od firmy z usług, której korzystają jest wysoka jakość obsługi. Klienci liczą na to, że w razie pytań i wątpliwości uzyskają od konsultanta szybką i profesjonalną odpowiedź. Jak wiadomo warto wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom kupujących, dlatego też, jeżeli chcemy usprawnić działanie obsługi BOK w naszym przedsiębiorstwie powinniśmy pomyśleć nad zakupem dobrego systemu call center.

Dlaczego warto zainwestować w nowoczesne oprogramowanie do call center?

Nowoczesne call center software to narzędzie, które przyda się w każdej firmie. Takie centrum kontaktowe pomoże nam w uzyskaniu potrzebnej wiedzy na temat osoby, która do nas dzwoni. Pamiętajmy o tym, że dobre oprogramowanie do call center powiązane jest z systemem CRM, dzięki temu w prosty i szybki sposób możemy zobaczyć całą historie kontaktu klienta z naszym przedsiębiorstwem. Takie rozwiązanie znacząco wpływa na poprawę efektywności pracy konsultantów. Ponadto personalizacja rozmowy przyczynia się do zmniejszenie dystansu pomiędzy firmą i klientem. Bardzo ważną funkcją call center software jest również opcja umożliwiająca oddzwaniania do klienta, który z różnych przyczyn musiał zrezygnować z oczekiwania w kolejce IVR. Pamiętajmy, bowiem, że każde nieodebrane połączenie do strata dla naszego przedsiębiorstwa. Oddzwanianie do klienta bardzo dobrze świadczy o danej firmie. Tego typu oprogramowanie to, więc doskonały sposób na skuteczne zarządzanie obsługą klienta. Warto również podkreślić, że system call center przyczynia się do budowania pozytywnych relacji pomiędzy kupującym, a sprzedającym oraz bardzo dobrze wpływa na tworzenie wizerunku danego przedsiębiorstwa. A jak powszechnie wiadomo opinie klientów na temat firmy mają duży wpływ na decyzje innych zainteresowanych zakupem osób.

call center
Caucasian call center woman help desk service

Jakie jeszcze ważne funkcje posiada call center software?

Jeżeli chcemy w pełni skorzystać z rozwiązań, jakie daje nam system call center warto zdecydować się na zakup nowoczesnego, sprawdzonego oprogramowania, a właśnie takie w swojej ofercie posiada firma Thulium. Call center software firmy Thulium posiada między innymi takie udogodnienia jak: wirtualna centrala telefoniczna VoIP, opcje nagrywania rozmów, kolejkowanie połączeń, czy też zaawansowane mechanizmy i algorytmy, które umożliwiają sprawne zarządzanie ruchem. W dzisiejszych czasach są to bardzo potrzebne rozwiązania. Znacząco zwiększają one, bowiem satysfakcje klienta z przeprowadzonej z nim rozmowy. Klient zyskuje naprawdę wiele. Może dodzwoni się do osoby, która będzie potrafiła w profesjonalny sposób rozwiązać jego problem, a oprócz tego wie jak długo będzie musiał poczekać na połączenie z konsultantem. Możliwość nagrywania rozmów daje nam ponadto doskonały materiał szkoleniowy, który możemy wykorzystać podczas nauki nowozatrudnionych konsultantów. Poza tym warto dodać, że system call center Thulium możemy w pełni dopasować do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here