Prezent dla odważnej kobiety pod choinkę

Prezent choinkowy dla odważnej kobiety powinien wiązać się z jej zainteresowaniami. Jeśli więc lubi chodzić po górach, to idealną propozycją dla niej będzie kurs wspinaczki. Natomiast, gdy uwielbia adrenalinę i niecodzienne przeżycia świetnym pomysłem będzie wykupienie jej skoku wahadłowego z wieży.

Odważna i pewna siebie kobieta pod choinką z pewnością chciałaby znaleźć prezent, który pozwoliłby jej doświadczyć czegoś nowego. Wybierając dla niej prezent, zwróćmy uwagę na te propozycje, które pozwolą jej wyrazić siebie.
Przejażdżka sportowym samochodem
Jazda sportowym samochodem na prezent to świetny pomysł na podarunek dla odważnej kobiety pod choinkę. Już za około 300 złotych można wykupić dla niej kupon na jednorazowy przejazd po torze wyścigowym superautem typu Ferrari, Lamborghini, Porsche lub też Lotus. W cenie oprócz zajęcia miejsca za kółkiem sportowego samochodu, otrzymuje się również profesjonalne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa jazdy przy dużych prędkościach. Jeśli osoba, którą obdarowujemy nie ma prawa jazdy, zajmuje ona wtedy miejsce w aucie jako pilot.
Kurs wspinaczki
Kurs wspinaczki to idealna propozycja prezentu choinkowego dla odważnej kobiety. Wspinanie się po ścianie to sport ekstremalny, dostarczający niesamowitej ilości wrażeń i adrenaliny. W ciągu 3-godzinnego kursu przeprowadzanego pod okiem profesjonalnego instruktora, otrzymuje się kompleksowe szkolenie z technik wspinania oraz bezpieczeństwa. Koszt kursu wraz z wypożyczeniem sprzętu to około 100 złotych.
Weekendowa szkoła przetrwania
Weekendowa szkoła przetrwania to propozycja prezentu dla naprawdę odważnych i pewnych siebie kobiet. Pozwala na naukę adaptacji w trudnych warunkach. W ciągu dwóch dni trwania szkoły, członkowie wyprawy naucza się m.in. gdzie i jak założyć obóz, jak go zabezpieczyć, jak rozpalić ogień, jak poruszać się w terenie, jak przygotować wodę do picia, jak radzić sobie ze zmęczeniem, jak przygotowywać posiłki, jak walczyć z chłodem czy nawet jak zrobić saunę.  Kosz weekendowej szkoły przetrwania to około 250 złotych.
Skok wahadłowy z wieży
Skok na bungee w porównaniu do skoku wahadłowego to bułka z masłem. Skok wahadłowy pozwala na nie tylko na swobodne spadanie, ale również bujanie – zupełnie jak na gigantycznej huśtawce. Dzięki temu uczucie zaniku grawitacji trwa do 3 razy dłużej niż w przypadku skoku na bungee. To świetny prezent dla każdej odważnej osoby. Pojedynczy skok to koszt około 80 złotych.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments