Z NK Touch można korzystać już nie tylko za pośrednictwem telefonów Nokia. Dostępna jest już również aplikacja dla smartfonów z systemem Android. Aplikacja NK Touch umożliwia korzystanie z najważniejszych funkcji komunikacyjnych NK na telefonach Nokia z ekranem dotykowym. NK Touch jest efektem współpracy nk.pl, Nokia oraz PSILOC. Program jest bezpłatnie udostępniony do pobrania w OVI sklepie.

Z NK Touch można korzystać już nie tylko za pośrednictwem telefonów Nokia. Dostępna jest już również aplikacja dla smartfonów z systemem Android.

Aplikacja NK Touch umożliwia korzystanie z najważniejszych funkcji komunikacyjnych NK na telefonach Nokia z ekranem dotykowym. NK Touch jest efektem współpracy nk.pl, Nokia oraz PSILOC. Program jest bezpłatnie udostępniony do pobrania w OVI sklepie.
 
Aplikacja Android łączy się z serwerami NK i również umożliwia pełnoprawne korzystanie z serwisu. Program daje dostęp do takich funkcji portalu, jak m.in.: poczta, wpisy, przeglądanie profili znajomych, galerie zdjęć, przeglądanie gości, czytanie powiadomień. Ważnym elementem aplikacji jest również tzw. „Książka telefoniczna” – funkcja umożliwiająca zadzwonienie do znajomego z NK bezpośrednio z poziomu jego profilu.

Pozostałe wersje mobilne NK dostępne dla Użytkowników to strona Lajt oraz aplikacje Java, Nokia, Windows Mobile i iPhone.

Wraz z premierą nowych aplikacji mobilnych, NK oraz Opera Software rozpoczynają akcję „NK na wakacjach”. Jest ona skierowana do osób, które nie znają jeszcze dobrze mobilnego internetu. Na stronie http://nk.pl/nawakacjach użytkownicy mogą skorzystać z symulatora wersji Lajt.

Dzięki temu, z poziomu komputera przetestują, jak zadziała NK w ich komórkach. Ponadto użytkownicy nk.pl mogą wziąć udział w konkursie NK i Nokia na oficjalnym koncie NK w komórce. Nagrodami są telefony z ekranem dotykowym kompatybilne z aplikacją NK Touch.

AP
 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments