Media Markt zwraca pieniądze

0
176

Znamy już zwycięzców tegorocznego Mundialu w RPA! W wielkim konkursie piłkarskim „Mistrzowie nie płacą” najlepsi okazali się klienci, którzy typowali parę finałową złożoną z drużyn Holandii i Hiszpanii. Mimo, że do meczu finałowego zostało 3 dni, już dziś cieszą się z premii za zwycięstwo. Emocje turniejowe trwały do samego końca, ponieważ tegoroczne Mistrzostwa Świata obfitowały w zaskakujące rozstrzygnięcia. Wielu powszechnych faworytów – uznanych drużyn

Znamy już zwycięzców tegorocznego Mundialu w RPA! W wielkim konkursie piłkarskim „Mistrzowie nie płacą” najlepsi okazali się klienci, którzy typowali parę finałową złożoną z drużyn Holandii i Hiszpanii. Mimo, że do meczu finałowego zostało 3 dni, już dziś cieszą się z premii za zwycięstwo.

thumbnail - Media Markt zwraca pieniądzeEmocje turniejowe trwały do samego końca, ponieważ tegoroczne Mistrzostwa Świata obfitowały w zaskakujące rozstrzygnięcia. Wielu powszechnych faworytów – uznanych drużyn światowego formatu nie osiągnęło żadnych sukcesów, choć byli od samego początku typowani do zwycięstwa.

Według klientów Media Markt, którzy w okresie pomiędzy 4 a 11 czerwca wzięli udział w konkursie „Mistrzowie nie płacą” największą szansę na dojście do finału miały drużyny Brazylii i Hiszpanii, blisko 25% uczestników gry obstawiało taką parę finalistów… a wygrali najwytrawniejsi znawcy futbolu, którzy nie obawiali się wskazać mniej popularnych drużyn.

Za taką mistrzowską postawę, wierne kibicowanie i piłkarską intuicję sieć Media Markt będzie wypłacać wygranym stosowne „premie za zwycięstwo”. Za prawidłowe podanie pary finałowej piłkarskich mistrzostw świata w RPA zwrot pieniędzy za dokonane zakupy otrzyma 1,81% klientów, dla których od początku Mundialu parą finałową były: Holandia – Hiszpania.

Jak kibicowali klienci poszczególnych sklepów i który z nich posiada największą grupę – ekspertów piłkarskich docenionych za swoją fachowość można zobaczyć pod linkiem http://www.mediamarkt.pl/mistrzowie-nie-placa .

Wypłata nagród pieniężnych dla wszystkich zwycięzców odbędzie się pomiędzy 12 lipca a 9 sierpnia br. w marketach Media Markt, w których dokonano zakupów. Szczegóły w regulaminie konkursu.
thumbnail - Media Markt zwraca pieniądze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here