Ile kosztuje nagranie głosowe?

0
148

Nagrania głosowe oferowane przez serwis powitania.pl są doskonałym rozwiązaniem, bez względu na to, do jakiego celu chcemy je wykorzystać. Jednak cena nie zawsze będzie taka sama. Kształtuje się ona na podstawie różnych czynników. Od czego zatem zależy cena za poszczególne nagrania i jak w prosty sposób sprawdzić orientacyjny koszt samodzielnie? Poniżej można znaleźć odpowiedzi na te pytania.


Od czego zależy koszt nagrania?


Koszt nagrania zależy od kilku czynników. Poniżej można poznać te, które mają największy wpływ na cenę.


1. Rodzaj nagrania — oznacza to, że w zależności od tego, jakie nagranie się wybierze, cena będzie się różnić. Inną cenę mają spoty reklamowe, inną zapowiedzi telefoniczne, a inny koszt ponosi się za nagranie multimediów.


2. Czas nagrania/ilość słów — ujednolicając, można rzec, że im nagranie jest dłuższe, tym większy koszt trzeba ponieść. Poszczególne rodzaje nagrań są rozliczane w różnych stawkach, np. spoty reklamowe w zależności od czasu trwania, a zapowiedzi telefoniczne w zależności od ilości słów.


3. Wybór lektora — bank głosów oferuje usługi różnych lektorów. Należy liczyć się z tym, że wybór tych bardziej znanych będzie wiązał się z większą ceną. Jednak czasem warto zapłacić więcej, by usłyszeć w firmowym spocie reklamowym rozpoznawalny głos.


Jak sprawdzić koszt nagrania?


Podstawowe założenia do wyceny nagrań można znaleźć na stronie internetowej powitania.pl. Jeżeli jednak potrzebny jest przybliżony koszt, wówczas należy wybrać potencjalnego lektora i skorzystać z przycisku „wyceń nagranie”. Przekierowuje on do kreatora, który pozwala dokonać samodzielnej wyceny. Wtedy wystarczy podać podstawowe założenia, czyli np. konkretną usługę jak zapowiedź telefoniczna oraz tekst. Wówczas zaprezentuje się cena. W niektórych przypadkach cena może wymagać konsultacji mailowej, ale tego również w łatwy sposób można dokonać przy pomocy kreatora. Przez kreatora można również od razu zamówić nagranie. Funkcja ta w znaczny sposób ułatwia kontakt oraz skraca czas wyceny i dokonywania zamówienia.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here