Agencja pracy specjalizuje się w poszukiwaniu doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników do zatrudnienia w firmach swoich klientów. Z jej usług warto skorzystać w sytuacji, kiedy potrzebujemy do pracy osób o odpowiednich kwalifikacjach, ale nie chcemy bądź z różnych powodów nie możemy, samodzielnie zatroszczyć się o proces ich rekrutacji. Na szczególną uwagę zasługuje agencja pracy Smart Solutions oraz oferowane przez nią usługi rekrutacyjne.


W czym specjalizuje się agencja pracy Smart Solutions?


Smart Solutions to doświadczona, profesjonalna agencja pracy działająca w modelu paneuropejskim. Jej główna siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, a polscy klienci mogą korzystać z oferowanych usług bezpośrednio w polskim oddziale agencji. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach międzynarodowym, a za jej pośrednictwem znaleźć można zarówno pracowników do pracy długoterminowej, jak i osoby do zatrudnienia w modelu krótkoterminowym. Znakiem rozpoznawczym Smart Solutions jest nowoczesne podejście do rekrutacji, która ma być przeprowadzona według najnowszych standardów.


Agencja pracy Smart Solutions podczas pozyskiwania kandydatów do pracy w firmach klientów korzysta ze sprawdzonych metod o wysokiej skuteczności. Na proces rekrutacji składają się takie metody, jak m. in. direct research, headhunting, rekrutacja tergetowana i wiele innych. Umiejętny wybór metody oraz jej dostosowanie do specyfiki danego procesu rekrutacyjnego gwarantuje w pełni satysfakcjonujące rezultaty współpracy oraz sukces w poszukiwaniu idealnych kandydatów do pracy na danym stanowisku. Agencja pracy Smart Solutions oferuje ponadto swoim klientom legalizację zatrudnienia, która pozwala bez problemów zatrudnić w swojej firmie także kandydatów pochodzących spoza Unii Europejskiej.

Dlaczego opłaca się rekrutować we współpracy ze Smart Solutions?


Agencja pracy Smart Solutions pracuje w oparciu o transparentne zasady, na które składają się jasne reguły współpracy oraz pełny dostęp klienta do informacji o przebiegu zleconej agencji rekrutacji, jej wynikach oraz postępach. Agencja regularnie organizuje spotkania z klientem, które mają na celu podsumowanie dotychczasowych działań oraz określenie kierunku kolejnych. Spotkania organizowane są z reguły co tydzień, na warunkach odpowiadających klientowi. Proces rekrutacji opiera się nie tylko na selekcji kandydatów na podstawie udzielonych przez nich informacji, ale ma za zadanie zweryfikować i potwierdzić je w praktyce, co umożliwiają profesjonalne narzędzia i testy kompetencji.


Co bardzo istotne z punktu widzenia współczesnych firm, agencja pracy Smart Solutions udziela gwarancji, której podlega każdy wybrany przez nią pracowników. W okresie gwarancyjnym klient może sprawdzić kompetencje oraz umiejętności nowo zatrudnionej osoby oraz zdecydować się na kontynuowanie z nią współpracy tylko w sytuacji, kiedy w pełni spełnia ona jego oczekiwania. W przeciwnym wypadku Smart Solutions zastąpi pracownika nowym na własny koszt. Ponadto klient ma także stały dostęp do platformy Quadzu – niezwykle przydatnego narzędzia przeznaczonego do zarządzania usługami rekrutacyjnymi.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments