Agencja pracy jako pomoc w znalezieniu pracy i pracownika.

2
466

Pozyskiwanie pracownika poprzez agencję pracy jest coraz bardziej powszechne na polskim rynku. Działają one na zlecenie prywatnych firm dla których skorzystanie z takiej agencji jest przede wszystkim oszczędnością czasu i energii podczas procesu rekrutacyjnego. Firmy pośrednictwa pracy poszukują kandydatów do realizacji różnych projektów.

Zależy to wszystko m.in. od agencji i zlecenia. Jedną z firm pośrednictwa pracy, która cały czas rozwija się na polskim rynku jest licencjonowana Agencja Pracy GoldHands. Przedsiębiorstwo to zajmuje się zarówno poszukiwaniem pracowników w ramach jednorazowej rekrutacji (jednorazowa płatność za pojedyńczą rekrutację), ale także „leasingiem” pracowników . Co to oznacza? Otóż w głównej mierze chodzi o to, iż Agencja zatrudnia pracownika, który wykonuje określone zadania/prace na rzecz kontrahenta.

Agencja Pracy GoldHands

Agencja posiada doświadczenie w sferze zatrudnienia pracowników fizycznych gwarantując rozwiązania kadrowe dla magazynów, przedsiębiorstw budowlanych oraz zakładów produkcyjnych. Firma również współpracuje z małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami.

Jeśli chodzi o pracowników z za naszej wschodniej granicy to i w tym przypadku można liczyć na pomoc GoldHands. Pomoc ta polega na doradzaniu w sprawach związanych z legalizacją pobytu i zatrudnienia oraz wszystkimi niezbędnymi formalnościami. Dodatkowo można zlecić tłumaczenie dokumentów z języka ukraińskiego oraz rosyjskiego na polski i vice versa.

To dobry wybór

Agencje pośrednictwa pracy są dobrym rozwiązaniem przy pomocy którego pracodawcy mogą znaleźć pracownika, a pracownik dobrej pracy, ale nie tylko. Posiadanie pracownika wiąże się  z jego zatrudnieniem oraz prowadzeniem niezbędnej, dodatkowej dokumentacji. Generuje to również dodatkowy czas, a także koszty związane z prowadzeniem działu rekrutacji lub zatrudnieniem dodatkowej osoby, która będzie zajmowała się uzupełnieniem załogi. Dlatego też warto zastanowić sie nad współpracą z Agencją Pracy, jeśli mamy braki kadrowe, chcemy odciążyć nasz dział HR lub potrzebujemy pracowników na krótki okres czasu i nie chcemy wiązać się długoterminowymi umowami.

2 KOMENTARZE

  1. Umowa tymczasowa (poprzez agencje posrednictwa pracy) to cos odrobinę lepszego niz zlecenie… a wiec kolejna smieciówka. Naroilo aie tych agencji a szukaja naiwnych ze ktos bedzie pracowal… dalej pracodawcy nazekajcie ze nie ma chetnych do pracy, kto wam pojdzie do pracy na zlecenie lub umowe o orace przez agencje…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here