Klienci kupili 129 kg złota w ciągu 10 dni

0
240

NOBLE Securities, wspólnie z Noble Bankiem, w ciągu dwutygodniowej subskrypcji sprzedało 129 kg złota w sztabach za kwotę 25 mln zł. Złoto trafiło do 124 Klientów, zarówno osób fizycznych, jak i firm.

thumbnail - Klienci kupili 129 kg złota w ciągu 10 dniNOBLE Securities, jako jeden z pierwszych domów maklerskich, wprowadził do swojej oferty możliwość nabycia złota nie jako kontraktu lub jednostki uczestnictwa w funduszu inwestującym w złoto, lecz umożliwił wejście w posiadanie fizycznych sztabek złota. W ciągu dwutygodniowej subskrypcji organizowanej przez dom maklerski, klienci zrealizowali 21,5% sprzedaży złota osiągniętej w ciągu całego ubiegłego roku przez wszystkie podmioty mające w swojej ofercie ten kruszec. – Duże zainteresowanie sztabkami złota pokazuje olbrzymi potencjał tej niszy rynkowej i wskazuje kierunek zainteresowania inwestorów. Atrakcyjność inwestowania w ten kruszec podkreśla również to, że chcąc wejść w posiadanie złota klient może skorzystać z oferty pośrednika, takiego jak NOBLE Securities, który ze względu na skalę działalności oferuje znacznie atrakcyjniejsze warunki nabycia niż gdyby klient nabywał je samodzielnie.

Inwestorzy, którzy zakupili sztaby złota w obrocie organizowanym przez nasz dom maklerski, zyskali na inwestycji np. 100 tys. zł nawet 3-4%. – mówi Iwona Ustach Wiceprezes Zarządu NOBLE Securities – Dzięki współpracy z Noble Bank, liderem private banking w Polsce, dotarliśmy z naszą ofertą do osób zamożnych, stale poszukujących atrakcyjnych sposobów dywersyfikacji swojego portfela inwestycyjnego. Średnio dziennie sprzedawaliśmy blisko 13 kg złota. Widząc tak duże zainteresowanie inwestowaniem w złoto dewizowe zamierzamy w ciągu najbliższych dni uruchomić kolejną subskrypcję na równie atrakcyjnych warunkach – dodaje Iwona Ustach

NOBLE Securities pośredniczy w nabywaniu złota dewizowego w postaci sztab, z najwyższą próbą Mennicy Polskiej S.A. – 999,90 Au. Nasza oferta obejmuje złoto odlewane lub tłoczone o gramaturze 250g, 500g i 1000g dla sztabek odlewanych oraz 31,3,g, 50g i 100g w przypadku sztabek grawerowanych. Dom maklerski prowadzi dla klienta ewidencję zmiany stanu złota inwestycyjnego, na bieżąco informując go o poszczególnych etapach realizacji złożonego zlecenia. Ponadto klient, który wejdzie w posiadanie złota inwestycyjnego za pośrednictwem NOBLE Securities otrzymuje okresowe raporty i analizy nt. rynku złota.

Transakcja nabycia złota za pośrednictwem naszego domu maklerskiego nie generuje opłat wstępnych ani za zarządzanie. Nie wymaga również posiadania rachunku inwestycyjnego w NS. NOBLE Securities nie wiąże inwestora konkretnymi okresami umownymi co umożliwia inwestorowi samodzielne podejmowanie decyzji o terminie wyjścia z inwestycji. Przewagą oferty złota w NS jest również wysoka płynność na rynku kruszcu nabytego za pośrednictwem NS poprzez gwarancję Mennicy Polskiej dla klientów NOBLE Securities wykupu złota w każdym czasie i w każdej ilości. Oferta sztabek złota w ramach II subskrypcji dostępna będzie, tak jak podczas I subskrypcji, we wszystkich Punktach Obsługi Klienta NOBLE Securities oraz w wybranych oddziałach Noble Banku.

thumbnail - Klienci kupili 129 kg złota w ciągu 10 dni

// ]]>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here