PAMA. Profesjonalni doradcy finansowi.

0
585

Decyzji mających bezpośredni wpływ na kondycję twojego budżetu nie powinieneś podejmować samodzielnie. Najlepiej zrobisz konsultując je z zaufanym i niezależnym doradcą finansowym.

Marzyłeś o tym przez całe życie. Ostatnie lata minęły na poszukiwaniach idealnej oferty i zbieraniu pieniędzy na wkład własny. Wreszcie się udało. Znalazłeś ten dom. Dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłeś. Teraz czeka na ciebie ostatnie wyzwanie – wybór kredytu. Wiesz, że od trafności decyzji zależy naprawdę wiele. Dokładnie analizujesz wszystkie szczegóły dostępnych na rynku ofert. Im dłużej jednak je studiujesz, tym bardziej jesteś zdezorientowany. Postanawiasz więc skorzystać z pomocy profesjonalisty.

Jak możemy ci pomóc?

Rozumiemy, jak trudno jest podjąć decyzje dotyczące twoich finansów bez ekonomicznej wiedzy i znajomości rynku usług finansowych. Dlatego jako Centrum Finansowe PAMA pomagamy swoim klientom w wyborze kredytu, polisy ubezpieczeniowej, lokat i innych form inwestycji, a także układamy dla nich plany oszczędnościowe. Współpracujemy również z firmami, którym doradzamy przy doborze form finansowania oraz ubezpieczeń OC działalności i pracowników. Swoją ofertę kierujemy poza tym do rolników, którym pomagamy przy staraniach o kredyty i dotacje oraz w kwestii ubezpieczeń.

Jesteś najważniejszy

Jesteśmy niezależnymi doradcami. Nie działamy we współpracy z instytucjami finansowymi, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję, że wybierzemy dla ciebie rzeczywiście najkorzystniejszą ofertę. Najpierw bezpłatnie porównamy dostępne na rynku produkty, a następnie, analizując twoje oczekiwania i możliwości, podpowiemy, które z nich są szczególnie godne uwagi. Pomoc CF PAMA na tym się jednak nie kończy, bo razem z tobą skompletujemy niezbędną dokumentację i wypełnimy wniosek tak, by maksymalnie zwiększyć szansę na jego pozytywne rozpatrzenie.

Doświadczenie i zaangażowanie

Wiedza, doświadczenie i znajomość rynku – to wszystko jest niezbędne, by wybrać najlepszy kredyt lub polisę. Zespół CF PAMA składa się ze specjalistów od lat związanych z finansami, stale podnoszących swoje kwalifikacje, a każdy z nich to profesjonalny i skupiony na kliencie doradca finansowy. Gdańsk, Gdynia, Sopot i Wejherowo to miasta, w których mieszka większość klientów korzystających z usług naszej, znajdującej się w Kartuzach, firmy. Klientów, których zadowolenie i finansowe bezpieczeństwo są dla nas najważniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here