Co zrobić, gdy zakup nowego samochodu jest na szczycie naszej listy priorytetów, aczkolwiek zasoby naszego portfela nie pozwalają na zrealizowanie tego marzenia? Najlepszym rozwiązaniem będzie kredyt! Trzeba jednak pamiętać o zdrowym rozsądku, tak aby nie podjąć decyzji o jego wzięciu zbyt pochopnie.


Gdzie szukać najatrakcyjniejsze oferty?


Niezliczona liczba kredytów dostępnych na rynku nie ułatwia tego zadania. Co zatem zrobić, żeby w morzu ofert wyłowić tą najlepszą? Nie ma prostej zasady, jednakże kredyt powinien być niewątpliwie atrakcyjny z punktu widzenia kredytobiorcy, a nie na odwrót. Dobrą praktyką jest sprawdzenie, czy być może producent marki, którą jesteśmy zainteresowani, nie posiada w swej ofercie ciekawych rozwiązań związanych z finansowaniem zakupu samochodów.


Kredyt samochodowy u autoryzowanego dealera


Jeśli w orbicie naszych zainteresowań znajdują się modele Nissana, to mamy szczęście, gdyż koncern ten wraz z RCI Banque oferuje bardzo atrakcyjne rozwiązania dla swoich klientów. Jednym z nich jest kredyt standardowy – https://www.nissanfinance.pl/finansowanie/kredyt. Na co może liczyć kredytobiorca decydujący się na niego? Zalet jest naprawdę sporo. Oto najważniejsze cechy kredytu od Nissan Finance:

  • elastyczny i długi okres kredytowania (nawet do 8 lat),
  • „zerowy” wkład własny,
  • stała stopa procentowa,
  • równe, miesięczne raty.


Co jeszcze warto wiedzieć przed skorzystaniem z kredytu standardowego od Nissan Finance? Przede wszystkim trzeba mieć na uwadze fakt, że jego minimalna kwota nie może być mniejsza niż 30% wartości samochodu. W przypadku górnej granicy ustalenia bazują dodatkowo na zdolności finansowej kredytobiorcy.


Czy zatem kredyt od Nissan Finance to dobra oferta? Jak najbardziej! Jeśli pragniemy zakupić jeden z modeli japońskiego producenta, próżno szukać atrakcyjniejszego rozwiązania. Tym bardziej, że podczas zawierania umowy możemy natrafić na ciekawe promocje oraz skorzystać z dodatkowych usług, takich jak rozszerzona gwarancja czy ubezpieczenie GAP. W skrócie – warto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here