Jak wybrać dobry program księgowy – top rady

0
123

Dobry program księgowy to taki, który posiada najpotrzebniejsze funkcje. Jeśli prowadzisz małą firmę lub biuro rachunkowe, na pewno zależy Ci na prostym w obsłudze narzędziu, które jest intuicyjne i minimalizuje czas poświęcany na operacje. Który spośród programów dostępnych na rynku wybrać?


Może „Ala” pomoże w wyborze?


Ala – Księga Podatkowa z rodziny Streamsoft PCBiznes – jest to profesjonalny program do księgowości dla małych firm i biur rachunkowych. Daje on możliwość prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów lub Ewidencji Przychodów, generowania i wysyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego oraz e-deklaracji podatkowych, jak również ewidencji środków trwałych. Jakie jeszcze funkcje i zalety posiada ten program?


Przejrzystość i oszczędność czasu


Nowoczesny interfejs, podręczne menu i łatwość obsługi to kluczowe aspekty do szybkiej i efektywnej pracy w programie. „Ala” jest programem księgowym, który można w firmie użytkować samodzielnie, bez konieczności zatrudniania specjalistów z biura rachunkowego do prowadzenia KpiR. Ten program księgowy to nowoczesne narzędzie usprawniające pracę również w biurach rachunkowych. Dzięki ciągłym ulepszeniom, gwarantuje zgodność z aktualnymi przepisami.


Funkcjonalność programu księgowego


„Ala” to nie tylko program do KPiR i podstawowych rozliczeń. Pozwala również na prowadzenie ewidencji środków trwałych i pojazdów, sprawdzanie deklaracji i plików JPK. Sprawnie zaimportujesz i automatycznie zaksięgujesz faktury oraz pozostałe dokumenty z innych używanych programów. Integralność z pozostałymi programami księgowymi Streamsoft PCBiznes i aplikacją do faktur online Streamsoft Firmino wydaje się być cechą oczywistą, jakże przydatną w razie rozwoju biznesu.


Mocna strona – terminowość


Kontrolowanie zobowiązań i należności, mieszcząc się dodatkowo w terminach nie musi być Twoją mocną stroną, zwłaszcza jeśli samodzielnie zajmujesz się księgowością. W natłoku obowiązków łatwo o przeoczenie istotnych rzeczy. „Ala” przypomni Ci przykładowo o wyksięgowaniu nieopłaconych faktur.


Przyjemność pracy z programem księgowym ze Streamsoft PCBiznes zależy nie tylko od jego łatwych w obsłudze funkcji, ale też od możliwości wyboru i dostosowania kolorystyki do preferencji użytkownika. Personalizacja jest obecnym trendem w modzie, czemu by nie w księgowości?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here