Sprzedajesz mieszkanie? Dekorując je obrazami podnosisz wartość nieruchomości

0
348

Podczas sprzedaży mieszkania chodzi głównie o dwie rzezy – szybką transakcję i uzyskanie jak największej ceny. Jeśli Tobie również na tym zależy, koniecznie zainteresuj się pojęciem home-stagingu. Odpowiednie przygotowanie i dekoracje podniosą wartość nieruchomości i przykują uwagę kupujących. Radzimy jak uzyskać najlepszą cenę za swoją ofertę! Tanim i skutecznym sposobem jest na przykład dekorowanie obrazami.

Home-staging, czyli sztuka sprzedawania nieruchomości

Home-staging staje się coraz popularniejszy. Polega na odpowiednim przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży. Niezależnie od tego, czy jest to powierzchnia biurowa, czy mieszkanie lub dom, zawsze warto przygotować je przed wizytą potencjalnych kupujących. Pamiętaj o tym, że zawsze liczy się pierwsze wrażenie, a to można zrobić tylko raz.

Home-stagingiem zajmują się specjalne firmy i pośrednicy nieruchomości, którzy ocenią jej stan i zdecydują, co może podnieść jej wartość. Być może będzie potrzebny gruntowny remont? Do tego potrzebny jest jednak solidny budżet. A co, jeśli go nie mamy? Wtedy dobrym rozwiązaniem są dekoracje. Tanim kosztem można uatrakcyjnić wygląd nieruchomości i uzyskać wyższą cenę. Obrazy sprawdzą się idealnie.

Dekoracja zamiast remontu? Czy to ma sens?

Gruntowny remont mieszkania to gwarancja uzyskania wysokiej ceny. Jednak nie zawsze jest to opłacalne, zwłaszcza kiedy zależy Ci na czasie, a nie dosypujesz określonym budżetem. Wielu sprzedających nie zdobywa się nawet na minimalny wysiłek. Portale ogłoszeniowe przepełnione są zdjęciami nieruchomości, które nie zostały nawet posprzątane. Brudne, zagrodzone pomieszczenia, w połączeniu ze słabej jakości fotografiami nie zachęcą nikogo. Nawet jeśli nieruchomość jest zadbana i świetnie zlokalizowana – tego na zdjęciach nie widać, a nie od dziś wiadomo, że klient kupuje oczami.

mieszkanie

Zadbaj o dodatki, czyli jak tanim kosztem zwiększyć cenę nawet o kilkanaście tysięcy zł

To brzmi nieprawdopodobnie, ale odpowiednio udekorowane mieszkanie może kosztować
nawet o kilkanaście tysięcy więcej. To gra warta świeczki, biorąc pod uwagę, że na
odpowiednie dekoracje wydasz od kilkudziesięciu do maksymalnie kilkuset złotych.
O jakie dodatki chodzi? Sztuką jest uzyskanie odpowiedniego efektu, bez wydawania dużej
kwoty. Idealnie sprawdzą się delikatne ozdoby, w tym oczywiście obrazy, które nie muszą
kosztować kroci, a które powieszane na ścianie potrafią całkowicie odmienić wystój wnętrza i nadać mu charakteru.

Wcale nie musisz znać się na sztuce. Możesz zamówić gotowe obrazy drukowane na płótnie. To piękne i tanie rozwiązanie. Firma Galeria Druku oferuje na przykład przygotowanie własnej kompozycji lub wydruk panoramy Warszawy. Efektowne widoki stolicy Polski mogą stać się świetną dekoracją każdej ściany. Pałac Kultury i Nauki, Pałac Królewski, Warszawskie Łazienki to tylko niektóre z najciekawszych zabytków miasta, które zachwycą każdego, a przy okazji skutecznie podniosą wartość nieruchomości.

mieszkanie
.
Zobacz dostępne wzory na https://www.galeriadruku.com.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here