APARTAMENT SOBIESZEWO

Jeśli szukasz idealnego miejsca, w którym możesz spędzać wolny czas, najdłuższych i najszerszych piaszczystych plaż oraz gwarancji stałych dochodów spełnij swoje pragnienia kupując apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej.

Wyspa Sobieszewska jest pełną zieleni i lasów nadmorską dzielnicą Gdańska. To tu znajduje się najszersza, a także najdłuższa plaża w Polsce oraz rezerwaty przyrody: „Ptasi Raj” i „Mewia Łacha”. Stałą komunikację z wyspą zapewnia Most Sobieszewski, przez który prowadzi najkrótsza droga do Krynicy Morskiej oraz na Mierzeję Wiślaną.

sobieszewo

Bliskość centrum Gdańska (około 15 minut samochodem) gwarantuje łatwy dostęp do wszelkiego rodzaju rozrywek miejskich, atrakcji i przepięknych zabytków Gdańskiej Starówki.

Istotne jest również dobre połączenie środkami komunikacji miejskiej ze Starym Miastem oraz Dworcem Głównym PKP.

Położenie Wyspy Sobieszewskiej łączy w sobie dwie cechy: wygodny i szybki dostęp do atrakcji życia miejskiego oraz spokój i ciszę zielonej enklawy. Jest to idealne miejsce dla inwestycji wynajmu apartamentów gwarantując ich nabywcom dużą rentowność, a dla odwiedzających Gdańsk idealną ofertę zakwaterowania.

Apartamenty na Wyspie Sobieszewskiej to bezpieczna inwestycja. Gdańsk jest piękny o każdej porze roku, gwarantując tym ciekawe spędzanie czasu dla turystów z kraju jak i z zagranicy.

apartament sobieszewoZapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 602-457-641. Dzwoniąc tylko pod ten numer otrzymasz ZNIŻKĘ 5% na każde mieszkanie!

W celu zapoznania się z dokładną ofertą oraz zaletami kupna apartamentu zapraszamy na stronę: Apartamenty Sobieszewo

apartament sobieszewo