Pierwszy Apple Shop w Polsce! Wielkie otwarcie w markecie Media Markt w Warszawie

  0
  19

  Już 4 października o godzinie 9.00 odbędzie się wielkie otwarcie pierwszego Apple Shop w Polsce zlokalizowanego na terenie marketu Media Markt w CH Okęcie w Warszawie.

  Z tej okazji na klientów odwiedzających sklep czekać będą wyjątkowe atrakcje, w tym rabaty do 15% na produkty marki Apple.

  Cyfryzacja społeczeństwa to jeden z najczęściej obserwowanych obecnie trendów. Coraz więcej osób chce pozostawać w stałej łączności ze światem – zarówno w pracy, jak i czasie wolnym, uzyskując interesujące ich informacje, niezależnie od pory dnia czy aktualnego miejsca pobytu. Taką mobilność zapewniają cieszące się stale rosnącą popularnością i wysoko oceniane przez użytkowników produkty firmy Apple. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli marki oraz konsumentów zainteresowanych sprzętem elektronicznym najwyższej jakości, już 4 października otwarty zostanie Apple Shop na terenie marketu Media Markt w CH Okęcie w Alei Krakowskiej.

  Apple Shop jest odpowiedzią na potrzeby nieustannie powiększającego się grona ludzi zafascynowanych nowymi technologiami i profesjonalnym doradztwem. Apple Shop to placówki detaliczne urządzone według wytycznych Apple, dogodnie ulokowane np. w centrach i galeriach handlowych. To tu najszybciej w Polsce pojawiać się będą wszelkie nowości światowego lidera trendów i rozwiązań technologicznych. 

  W Apple Shop regularnie prowadzone są demonstracje możliwości produktów naszej marki. Zachęcamy do uczestnictwa i przekonania się samemu, jak łatwo dzięki nim można stworzyć niezwykłe projekty i dać upust swojej kreatywności.

  W dedykowanym sklepie klienci znajdą największy w Polsce wybór produktów i akcesoriów marki Apple, które pozwolą czerpać maksimum zadowolenia z użytkowanych urządzeń. Zatrudnieni w nich eksperci w dziedzinie produktów Apple, zafascynowani nowymi technologiami, objaśnią wszystkie możliwości i funkcje urządzeń, a także doradzą przy wyborze sprzętu oraz akcesoriów według indywidulanych preferencji i realnych potrzeb klientów.

  Współpraca sieci Media Markt z marką Apple weszła w kolejny etap. Wspólnie udało nam się stworzyć przestrzeń, która stanie się miejscem spotkań wielbicieli nowoczesnych technologii oraz platformą wymiany ich doświadczeń – mówi Roman Lubczyk, Dyrektor Zarządzający Media Markt w CH Okęcie.

  Z okazji otwarcia Apple Shop na terenie marketu Media Markt przygotowane zostały specjalne atrakcje. Przy zakupie produktów Apple pierwszych 50 klientów otrzyma za darmo słuchawki EarPods w zestawie. Wszyscy konsumenci będą mogli natomiast skorzystać z nawet 15% rabatu na zakup wybranych urządzeń firmy Apple.

  Dodatkowo, specjalnie dla fanów nowoczesnych technologii, przygotowane zostały dedykowane konkursy na profilu Media Markt Polska na Facebooku. Fani mogą wziąć udział w konkursie #JabłkawMedia, który polega na udzieleniu kreatywnej odpowiedzi na pytanie „Dlaczego jabłko Apple jest nadgryzione?”. Z kolei w dniu otwarcia sklepu – każdy, kto zrobi sobie selfie w pierwszym polskim Apple Shop, będzie miał szansę na wygranie iPoda Shuffle.

  1401001mm2 - Pierwszy Apple Shop w Polsce! Wielkie otwarcie w markecie Media Markt w Warszawie

  1401001mm - Pierwszy Apple Shop w Polsce! Wielkie otwarcie w markecie Media Markt w Warszawie

  1401001mm1 - Pierwszy Apple Shop w Polsce! Wielkie otwarcie w markecie Media Markt w Warszawie
   


  Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Nowoczesna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności. Aktualnie sieć posiada 48 marketów w 39 miastach Polski.

  Media Markt
  www.mediamarkt.pl
  Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )

  142237094309969600 - Pierwszy Apple Shop w Polsce! Wielkie otwarcie w markecie Media Markt w Warszawie
  Ciekawe artykuły ?
  Bądź z nami na bieżąco zapisując się na nasz newsletter
  Zapisz

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here