Kurs Inwestora – przedstawiamy nowe, bezpłatne narzędzie do nauki traidingu i inwestycji

0
481

Szkolenia odbywają się w cyklu cotygodniowym, aby sprawdzić kiedy i zarejestrować się na bezpłatne szkolenie, kliknij tutaj https://kursinwestora.pl/

Nowi inwestorzy, a także Ci z mniejszym lub większym doświadczeniem stawiając swoje pierwsze kroki w kierunku zdobywania wiedzy na temat podstaw handlu akcjami, walutami, surowcami czy kryptowalutami powinni mieć dostęp do bezpłatnego, rzetelnego źródła wysokiej jakości edukacji.

Dlatego Kurs Inwestora wychodzi naprzeciw wszystkim, którzy oczekują solidnej, w przystępny sposób przedstawionej wiedzy teoretycznej i praktycznej. Nasze szkolenia uwzględniają zachowania rynków i ich zmienność spowodowaną wpływem polityki czy nieprzewidywalnych aktów terroru, działań wojennych, klęsk żywiołowych czy kataklizmów. A to wszystko ma ogromny wpływ na sytuację na giełdzie.

Inwestorzy mogą rozwijać i doskonalić swoje umiejętności na cotygodniowych szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych obserwatorów rynków giełdowych i walutowych.

Autorzy przedstawiają strategie inwestycyjne, omawiają analizę techniczną i fundamentalną, poruszają kwestie związane z psychologią inwestowania oraz jak poprawnie poruszać się po platformie transakcyjnej MetaTrader 4. Pokazujemy jak korzystać z tych informacji, jak je analizować, aby inwestycje na giełdzie przynosiły zamierzone efekty. Na Kursie Inwestora dowiesz się jak bezpiecznie inwestować, jak połączyć teorię z praktyką.

Jeśli jesteś początkującym inwestorem – pokażemy Ci jak zacząć.

Jeśli jesteś średniozaawansowanym inwestorem – Kurs Inwestora będzie dla Ciebie wartościową, cotygodniową edukacją z perspektywą na skuteczne inwestowanie na rynku kapitałowym.

Jeśli jesteś zaawansowanym inwestorem – nasze szkolenie będzie dla Ciebie doskonałym uzupełnieniem Twojej wiedzy o najświeższe trendy.