Aplikacja PriceWizard

0
154

Sprzedaż internetowa niesie ze sobą szereg atutów – najważniejszym z nich jest możliwość dotarcia do szerokiego grona potencjalnych klientów, którzy będą zainteresowani naszymi towarami.

Budowanie marki to duże wyzwanie. Jak dotrzeć do klientów, którzy korzystają z usług konkurencji? Niejako pójściem na skróty, jest skorzystanie z renomy portalu Allegro. W zamian za niewielką prowizję, możemy sprzedawać swoje towary na największym portalu aukcyjnym. Jeśli dobrze zaplanujemy sprzedaż, może się to przełożyć na realny obrót.

Jednak im większy obrót, tym więcej towarów w naszej ofercie co przekłada się na kontrolowanie większej ilości aukcji. Allegro wie o tym doskonale, jednak narzędzia które udostępnia nie wydają się zbyt praktyczne.

A gdybyśmy powiedzieli Wam, że istnieje narzędzie, które umożliwi zbiorczą manipulacje cenami sprzedaży? Albo jeszcze inaczej: takie, które będzie działać w tle i inteligentnie obniżać bądź podnosić ceny?

Właśnie taki jest PriceWizard. Ta sprytna aplikacja umożliwia automatyczne lub ręczne zarządzanie jednocześnie wieloma aukcjami na platformie Allegro. Manipulowanie ceną towaru jak i ceną dostawy względem działań konkurencji to gamechanger, który jest pierwszym tego typu tworem na polskim rynku. Program kontrolują ustawione przez nas progi cen minimalnych/maksymalnych, co uniemożliwia aplikacji jakąkolwiek pomyłkę.

To tylko wycinek funkcjonalności programu, który oferuje także:

  • możliwość ustalania cen w harmonogramie – np. zakładanie czasowych promocji lub podwyżek,
  • możliwość podpięcia nieograniczonej liczby kont Allegro,
  • możliwość odpowiedniej zmiany cen na naszych aukcjach, gdy konkurencja zniknie,
  • i wiele więcej….

Autorzy udostępniają piętnasto dniową wersję demo, którą bez żadnych zobowiązań można sprawdzić w warunkach bojowych.