Regulamin


Charakterystyka:

Portal internetowy mBrokers.pl jest ciągle rozwijanym serwisem finansowym, skupiającym wokół siebie coraz to nowych użytkowników, którzy z perspektywy długookresowego czasu ciągle powracają w poszukiwaniu nowych rzetelnych informacji.

mBrokers.pl został wdrożony na wzgląd potrzeb polskich internatów w zakresie poszukiwania przez nich rzetelnych informacji w zakresie wszelako rozumianych finansów. Jednocześnie portal kładzie szczególny nacisk, na dostarczaniu bieżących informacji z sektora gospodarki, ekonomii, prawa i polityki. Oprócz informacji z sektora finansów, portal skupia się na dostarczaniu internautom bieżących wiadomości kapitałowych. Wskazuje, jak również kieruje użytkowników w możliwe formy inwestycji, które mają na celu odnotowanie zysku w określonym terminie.

Wydawcą Portalu Finansowego mBrokers.pl jest firma UNITY PAWEŁ KACZMAREK z siedzibą przy os. Bolesława Śmiałego 16/17, 60-682 Poznań. Adres do korespondencji: ul. Wolsztyńska 9b, 64-211 Obra. Dane firmy:
NIP: 9231628803
REGON: 302550327

Newsletter

Każdy użytkownik ma możliwość zapisu na newsletter dzięki temu będzie otrzymywał aktualne i najciekawsze treści z dziedziny prawa, psychologii, rynku kapitałowego oraz, naturalnie finansów.

Zapisując się na nasz newsletter każdy użytkownik:

- Wyraża zgodę na przetwarzanie przez UNITY PAWEŁ KACZMAREK z siedzibą przy os. Bolesława Śmiałego 16/17, 60-682 Poznań. Adres do korespondencji: ul. Wolsztyńska 9b, 64-211 Obra jako Administratora Danych Osobowych, moich danych osobowych przekazanych w subskrypcji Newslettera na stronie internetowej: mbrokers.pl zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celach potrzebnych do wysyłania Newslettera.

Ponadto oświadczam, iż został poinformowany o prawie do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak też do wstrzymania przetwarzania danych lub ich całkowitego usunięcia z bazy danych, a także o tym, że przekazanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości otrzymywania przeze mnie Newslettera.

 
- Wyrażam zgodę na przekazywanie mi przez  UNITY PAWEŁ KACZMAREK z siedzibą przy os. Bolesława Śmiałego 16/17, 60-682 Poznań. Adres do korespondencji: ul. Wolsztyńska 9b, 64-211 Obra za pomocą środków komunikacji elektronicznej na podany adres e-mail  informacji handlowych i marketingowych dotyczących usług i produktów, które oferuje oraz usług i produktów partnerów i podmiotów współpracujących z tymże sklepem.


Odpowiedzialność:

Portal Finansowy mBrokers.pl nie bierze odpowiedzialności za opublikowaną treść, a także za interpretację treści przez użytkowników serwisu. Portal nie ponosi również odpowiedzialności za decyzje użytkowników oparte na informacjach zamieszczonych na niniejszej stronie internetowej. Treści nie mogą być rozumiane, jako rekomendacje, czy też jakiekolwiek wytyczne zapewniające odniesienie zysków przez użytkowników za pośrednictwem informacji zamieszczonych w serwisie.

Portal finansowy zapewnia bezpłatny dostęp do treści znajdujących się w serwisie, dla wszystkich użytkowników portalu.

Wszystkie dane zawarte na portalu finansowym mBrokers.pl są rzetelne, gdyż pochodzą one z wiarygodnych, publicznie dostępnych źródeł.

Dane publikowane w serwisie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego ani przepisów o obrocie papierami wartościowymi.

Nie ponosimy również odpowiedzialności za treści w postaci komentarzy do danych artykułów, publikacji. Każda osoba bierze indywidualnie odpowiedzialność za własny komentarz.

Prawa autorskie:

Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania danych opublikowanych w serwisie w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

W celu wykorzystania wszelakich danych, bądź informacji opublikowanych w serwisie należy uprzednio wystąpić o pisemną zgodę portalu finansowego mBrokers.pl


Ochrona prywatności:

Portal finansowy mBrokers.pl uznaje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych użytkowników portalu. Serwis mBrokers.pl nie wymaga od użytkowników podania danych osobowych umożliwiających ich identyfikację. Wyjątkiem mogą być ankiety oraz konkursy, w których udział jest całkowicie dobrowolny i zależny od wyboru użytkownika, a także nie wpływa on na zasady korzystania z serwisu.

Dane uzyskane za pośrednictwem ankiet oraz konkursów prowadzonych przez portal finansowy mBrokers.pl są wykorzystywane wyłącznie do własnej, wewnętrznej informacji, a ich wyniki są również wykorzystywane do wewnętrznej informacji serwisu zgodnie z ustawą z dnia 29 czerwca 1997 roku o ochronie danych osobowych.

Pliki cookies stosowane są do identyfikacji użytkownika korzystającego z portalu finansowego mBrokers.pl, są one również użyteczne podczas tworzenia statystyk dla wewnątrzej informacji serwisu, a także dla potrzeb prezentowanych reklam oraz dla potrzeb ankiet przeprowadzanych przez portal finansowy mBrokers.pl

Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu portalu finansowego mBrokers.pl

Copyright 2017  ©  mBrokers.pl