Zmodernizowana Toyota Avensis: debiut w Genewie      
18-02-2015 12:53

 Podczas zbliżającego się Salonu Motoryzacyjnego w Genewie, Toyota zaprezentuje nową odsłonę przedstawiciela segmentu D, modelu Avensis. 
Avensis obecnej generacji zadebiutował w 2009 roku podczas Paris Motor Show, natomiast trzy lata później auto przeszło lifting, którego wynik zaprezentowano na targach IAA.
 
Modyfikacje przewidziane na roku 2015 to wynik prac designerów z francuskiego studia projektowego Toyoty ED2. Ponadto, nowy Avensis był rozwijany w belgijskim centrum badań i rozwoju, a jego produkcja będzie odbywać się w brytyjskich zakładach koncernu.
 
Oprócz zmian kosmetycznych nadwozia i wnętrza, odświeżony model Toyoty otrzyma nowe silniki o wyższych osiągach i mniejszym zużyciu paliwa. Inżynierowie japońskiej firmy usprawnili także podwozie auta. Wszystko to uzupełnia innowacyjne wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu, dzięki któremu Avensis ma zająć silną propozycją w segmencie D.
 
 
Źródło: Mototarget
Wasze komentarze
  • avensis [0]

    Moi rodzice jezdza tym autem i tez pare razy jezdzilam. duze, komfortowe, widac ze dobra jakosc bo jeszcze sie nie psulo nigdy. :)

    EmGiE2015-02-18 18:58

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie opublikowany po akceptacji przez moderatora

Copyright 2018  ©  mBrokers.pl