Sync Trading TeleTrade – opinie o nowej metodzie na inwestowanie

1
480

Sync Trading w TeleTrade Polska, czyli alternatywny sposób pomnażania wolnych środków oparty o wiedzę i doświadczenie traderów rynków finansowych z całego świata.

Osoby zarabiające systematycznie na rynkach finansowych niekiedy muszą poświęcić wiele miesięcy, a nawet lat do tego, aby wypracować swój indywidualny model do zajmowania pozycji na rynku. Wiele osób w szczególności w początkowych etapach styczności z rynkiem szuka „złotego graala”, który przyniesie duże i szybki pieniądze. Z czasem okazuje się, że takie systemy nie istnieją. O wiele łatwiej byłoby wykorzystać wiedzę i doświadczenie osób, które od wielu lat spekulują na rynkach finansowych. Problem tkwi w tym, że większość z tych osób chce pozostać anonimowa. Część traderów chcąca poszerzyć swoje portfolio i zwiększyć zyski generowane na swoich rachunkach zdecydowała się na współpracę z TeleTrade Polska, gdzie poprzez usługę Sync Trading mogą udostępniać swoje sygnały ze swoich osobistych rachunków handlowych.

Sync Trading TeleTrade opinie o projekcie
SyncTrading TeleTrade – na czym dokładnie polega usługa?
Każdy trader ma możliwość udostępniania sygnałów innym inwestorom. Nie robi tego za darmo, ponieważ jeżeli jest w stanie zarabiać na swoim rachunku to świadczy o tym, że jego wiedza i doświadczenie ma określoną wartość. Dlatego też założeniem Tradingu Synchronicznego było połączenie dwóch kategorii klientów – traderów i inwestorów i stworzenie takiego produktu, który będzie przynosił korzyści obu stronom. Każdy trader, pod którego będzie podpięta większa grupa inwestorów, będzie więcej zarabiał. Warunek jest jeden: musi generować zyski na swoim koncie. Sync Trading TeleTrade Invest został tak zaprojektowany, aby trader mógł korzystać z generowanych profitów tylko i wyłącznie w momencie, gdy jego transakcje będą przynosiły zyski dla niego i tym samym dla pozostałych inwestorów. Z kolei zadaniem inwestora jest wybór odpowiedniego tradera, który będzie spełniał odpowiednie oczekiwania względem zysków. Przy takim modelu każda ze stron jest w sytuacji win-win.

 

Opinie o Tradingu Synchronicznym w TeleTradeSyncTrading TeleTrade – opinie od czego ma zacząć trader i inwestor?
Traderem powinna być osoba, która ma duże doświadczenie na rynkach i jest w stanie w dłuższym terminie generować zyski. Taka osoba musi założyć konto w TeleTrade Polska oraz zgłosić swoje uczestnictwo do programu. W Sync Trading TeleTrade Invest cały proces trwa do dwóch dni i praktycznie od pierwszego dnia i zasilenia konta trader zaczyna budować swoją historię transakcyjną na swoim rachunku w taki sposób, aby spora część inwestorów została zachęcona do współpracy z nim. Zdaniem inwestora również jest założenie konta. Drugim krokiem jest odpowiednia weryfikacja traderów z rankingu. Każdy trader ma inny profil ryzyka. Jedni traderzy skupiają się na wyższych stopach zwrotu, inni chcą osiągać kilkuprocentowe zyski w skali miesiąca, kwartału. Dlatego też głównie ten element powinien determinować nasz wybór. Ważne również jest to czy zyski u tradera osiągane są stabilnie.

 

Sync Trading TeleTrade Invest od czego zacząć na ForexSyncTrading TeleTrade – jaki jest poziom bezpieczeństwa korzystania z usługi?

Inwestor nie jest uzależniony w 100% od decyzji tradera, ponieważ w dowolnym momencie może odpowiednio zarządzać otwartą pozycją. Może zamknąć otwartą pozycję, zmienić poziom stop loss lub przesunąć take profit. W Sync Trading TeleTrade Invest dodatkowo można swój kapitał podzielić na kilku traderów tak, aby lepiej zdywersyfikować swoje środki. Każda transakcja jest proporcjonalnie kopiowana do wielkości konta tradera. Jeżeli inwestor będzie miał trzy razy mniejszy kapitał do kapitału tradera to również transakcje będą trzykrotnie mniejsze na rachunku inwestora. Istnieje możliwość zwiększenia współczynnika kopiowania transakcji nawet do kilkuset procent, ale to już jest indywidualna kwestia każdego inwestora.

 

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here