O Nas

O nas

Portal finansowy mBrokers.pl jest ciągle rozwijającym się portalem finansowym, który skupia wokół siebie coraz to wiekszą liczbę użytkowników, którzy z perspektywy czasu ciągle powracają w poszukiwaniu nowych i rzetelnych informacji.

Portal poświęcony jest tematyce wszelako rozumianych finansów. Strona posiada również wiadomości z takich dziedzin jak prawo, psychologia, marketing, firma oraz motoryzacja. Na naszej stronie znajdziecie Państwo również aktualne kursy walut, wzory dokumentów, kalkulator finansowy, porady prawne, informacje pomocne w prowadzeniu firmy, a także znajdziecie kontakt do Urzędów, Sądów i ZUS-ów.

Proponujemy skorzystanie z produktów finansowych oraz szerokiego zakresu ubezpieczeń.

Główną misją i celem portalu mBrokers.pl jest przede wszystkim dostarczanie Państwu wartościowych i rzetelnych informacji finansowych, aby ułatwić podjęcie korzystnych decyzji biznesowych i inwestycyjnych oraz pomóc w zarządzaniu budżetem.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym serwisem. Jesteśmy otwarci na propozycje, a każde zapytanie jest dla Nas interesujące. Chętnie obejmujemy Patronatem Medialnym Targi, Konferencje oraz Warsztaty.

Wydawca

Operatorem serwisu jest firma:

KACZMAREK BNW SPÓŁKA KOMANDYTOWA
NIP: 7773284753
REGON: 367292343
ul. Bukowa 18
63-004 Tulce k/Poznania
+48 798 564 816