Nawigacja GPS na Androida darmowa czy płatna?

0
48

System lokalizacji GPS jest obecnie standardem. Każdy smartfon posiada wbudowany lokalizator wraz z instalowaną seryjnie aplikacją Google Maps. Istnieje jednak wiele ciekawych płatnych i darmowych nawigacji na Androida, które oferują skuteczną, dokładną i aktualną nawigację oraz wiele usług dodatkowych. Nic więc dziwnego, że smartfony masowo wypierają tradycyjne nawigacje samochodowe. Kilka urządzeń w jednym, w tym darmowa nawigacja na Androida, to obecnie wygodna codzienność.

Oczywiście do skorzystania z aktualnych informacji konieczny jest stały dostęp do transmisji danych, niezależnie od tego, czy korzystamy z płatnej czy darmowej nawigacji. Smartfon z Androidem, jednym z dwóch najbardziej popularnych systemów operacyjnych instalowanych w smartfonach pozwala jednak skutecznie obsługiwać większość aplikacji nawigacyjnych nawet w trybie offiline.

Jaką nawigację GPS na Androida wybrać?

O tym, jak bardzo przydatna jest nawigacja w smartfonie, wiedzą już chyba wszyscy. Co wpływa na tak wielką popularność aplikacji mobilnych? Przede wszystkim dokładność danych. Stała aktualizacja map, zweryfikowane informacje o utrudnieniach na drodze w czasie rzeczywistym, informacje o fotoradarach i kontrolach na drodze, a także opcje dodatkowe, takie jak pomoc w znalezieniu parkingu, wykaz punktów użyteczności (POI), itp. To cechy, którymi powinna charakteryzować się dobra nawigacja na Androida. Darmowa możliwość korzystania z map, nawet po wygaśnięciu abonamentu jest również istotna. A także możliwość bezpłatnego pobrania aplikacji. Tym wszystkim charakteryzuje się aplikacja posiadająca największą w Polsce bazę użytkowników on-line – NaviExpert. Wymiana informacji między użytkownikami, weryfikacja sytuacji drogowej, wspierana przez stały nasłuch CB i radiowy oraz dedykowaną flotę, pozwala na dostarczenie użytkownikom najbardziej aktualnych danych.

NaviExpert – lider na rynku nawigacji GPS

Aplikacja NaviExpert jest obecnie najlepszą nawigacją na Androida w Polsce. Dostępna jest do darmowego pobrania w Google Play. Darmowa nawigacja na Androida NaviExpert obecna jest przez 7 dni od pobrania aplikacji. W tym czasie można korzystać z wszystkich funkcji dostępnych w aplikacji dla map Polski. Znajdą się tu np. bazy cen na stacjach benzynowych, określenie prędkości poruszania się pojazdów na poszczególnych ulicach, pomoc w wyszukiwaniu parkingu, a nawet asystent pasa ruchu i ekran HUD. NaviExpert to zdecydowanie najlepszy przyjaciel każdego kierowcy.

Źródło: Naviexpert.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here