MasterCard wejdzie, jeśli przyjdzie Raikkonen?

0
67

Niedawno pisaliśmy o tym, że Renault może mieć nowego, mocnego sponsora. Fiński ” Turun Sanomat” pisze, że firma działająca na rynku kart kredytowych ma warunek. Jest nim ściągnięcie do zespołu kierowcy Kimiego Raikkonena. Informacje dotyczące transferu Fina do zespołu Roberta Kubicy już się pojawiały, ale za chwilę inne plotki wykluczały taką ewentualność, bo Raikkonen podobno wcale nie chciał wracać.

Niedawno pisaliśmy o tym, że Renault może mieć nowego, mocnego sponsora. Fiński ” Turun Sanomat” pisze, że firma działająca na rynku kart kredytowych ma warunek. Jest nim ściągnięcie do zespołu kierowcy Kimiego Raikkonena.

thumbnail - MasterCard wejdzie, jeśli przyjdzie Raikkonen?Informacje dotyczące transferu Fina do zespołu Roberta Kubicy już się pojawiały, ale za chwilę inne plotki wykluczały taką ewentualność, bo Raikkonen podobno wcale nie chciał wracać.

Elementem zachęcającym Kimiego Raikkonena do zmiany decyzji miałby być kontrakt sponsorski z MasterCardem, a według informacji „Turun Sanomat” właśnie od powrotu fińskiego kierowcy zależy to, czy amerykańska firma wesprze Renault.

MasterCard ostatni raz był zaangażowany w sponsorowanie zespołu Formuły 1 w 2001 roku, a był nim Jordan, który później zamienił się w Force India.

Zobacz także:

Menedżer Kubicy: Zmiana zespołu? 2012 rok

Wkrótce poinformuję o mojej przyszłości – Kubica

Kara dla Kubicy!

142237094309969600 - MasterCard wejdzie, jeśli przyjdzie Raikkonen?
Ciekawe artykuły ?
Bądź z nami na bieżąco zapisując się na nasz newsletter
Zapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here