Awaria TIR-a w trasie? Sprawdź co zrobić

0
46

Tir to typ samochodu wykorzystywany głównie do pracy, a jakiekolwiek usterki mogą niestety uniemożliwić terminowe wywiązanie się z realizacji powierzonego zamówienia. Jest to zarówno stresująca sytuacja dla firm transportowych i spedycyjnych, jak i dla samego kierowcy. Niestety każdego kierowce samochodu ciężarowego, który jest w trasie może spotkać awaria pojazdu. Oczywiste jest, że nie każdy kierowca jest w stanie poradzić sobie z daną usterką, czy to z przyczyny braku odpowiednich narzędzi czy też części wymiennych. Co więc zrobić w takiej sytuacji?

Z pomocą przychodzi pomoc drogowa Hussar Angels, która jest dynamicznie rozwijającą się polską siecią mobilnych serwisów tir, oferująca pomoc i naprawę wszystkich samochodów ciężarowych oraz naczep na terenie Europy Zachodniej oraz Wielkiej Brytanii. Serwis zaopatrzony jest w bardzo dobrze wyposażone zespoły naprawcze, które znajdują się maksymalnie 200 km od miejsca awarii.

Atutem serwisu jest konkurencyjność cen. Serwis oferuje niższe ceny części zamiennych w porównaniu do cen z serwisów zagranicznych, co przekłada się na oszczędność pieniędzy z jednoczesnym naciskiem na jakość świadczonych usług i wykonywanych napraw. Mechanicy z Hussar Angels to fachowcy z długoletnim doświadczeniem i stażem pracy, wykonujący dziennie kilkadziesiąt napraw wszystkich marek i rodzajów taboru, udający się wszędzie tam gdzie jest potrzebna pomoc. Niezależnie od tego czy usterka zdarzyła się na trasie, na postoju oraz czy jest to drobna, czy też poważna awaria. Dla mechaników Hussar Angels nie ma trudności gdy naprawie muszą zostać poddane takie elementy jak na przykład chłodnica, turbina, rozrusznik, alternator czy sprzęgło. Wysokie kompetencje kadry Hussar Angles pozwolą zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Ważne jest, że mobilna pomoc drogowa Hussar Angels jest do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku pod numerem alarmowym +48 605 290 000. A wszystko to dlatego, żeby polski przewoźnik nie został sam z awarią na zagranicznych drogach.

Poza tym klienci Hussar Angels mają możliwość płatności za naprawę przelewem, wybierając spośród trzech walut. Wystarczy tylko wypełnić formularz płatności.

Chcąc bezpiecznie dotrzeć do celu i wykonać zadanie warto w tych nieprzewidzianych sytuacjach skorzystać z pomocy mobilnego serwisu Hussar Angels, który mając na uwadze potrzeby swoich klientów stara się poszerzać obszary swojej działalności oraz zwiększać ilość mobilnych serwisów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here