Śniadanie z Google GEO pt. „Innowacje w branży finansowej”      
05-12-2014 12:40

 10 grudnia w siedzibie Google Warsaw odbędzie się spotkanie pt.: Śniadanie z Google GEO, którego tematem przewodnim jest „Innowacja w branży finansowej”.

Śniadanie z Google GEO jest luźnym spotkaniem mającym na celu przybliżenie światowych trendów w zakresie wykorzystania rozwiązań mobilnych, geolokalizacji, analizy „big data” oraz zastosowania rozwiązań w chmurze. Tym razem spotkanie jest skierowane do przedstawicieli branży finansowej. Organizatorzy zapraszają osoby zainteresowane odpowiedzią na poniższe pytania:
 
• Jak wspierać komunikacje z klientami dzięki technologiom mobilnym w branży finansowej?
• Jak poprawić doświadczenie użytkownika strony dzięki Mapom Google?
• Jak szybko i dynamicznie generować mapy z inwestycjami do raportów, prezentacji, ofert?
• Gdzie są moi obecni i przyszli klienci? Jak dotrzeć do nowych klientów dzięki rozwiązaniom w chmurze?
• Jak wizualizacja i zarządzanie „big data” przyczyni się do zwiększenia sprzedaży?
• Jak wykorzystać technologie mobilne do wsparcia sprzedaży?
 
 
Spotkanie jest zorganizowane przez Globemę we współpracy z Google Polska. Udział w śniadaniu jest bezpłatny, jednak warunkiem obowiązkowym jest wcześniejsza rejestracja: http://googlegeo.globema.pl/finanse/
 
Liczba miejsc ograniczona.
 
Więcej informacji: googlegeo.globema.pl
 
O Globemie
 
Globema jest oficjalnym partnerem Google GEO w Polsce jaki i w Europie Środkowo i Wschodniej. Współpracę z Google, Globema rozpoczęła w 2012 roku i od tego czasu firma prowadzi aktywną działalność w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań opartych na produktach Google GEO. Oprócz Google, Globema współpracuje na poziomie globalnym z takimi partnerami jak GE Energy, Microsoft.
 
 
 

Copyright 2017  ©  mBrokers.pl