IV edycja IT Career Summit - informatyczne targi pracy. Wejdź do gry o karierę marzeń!      
04-09-2017 14:02

IT Career Summit 2017 – Twoja kariera w IT. Widzimy się 20 września na PGE Narodowym!Już we wrześniu powracamy z kolejną, już czwartą edycją targów IT Career Summit, podczas których największe firmy, będą aktywnie poszukiwać  nowych pracowników. Odwiedź Strefę Kariery IT, zaprezentuj swoje kompetencje i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie?

20 września 2017 od godziny 9:00 do 17:00 na Stadionie PGE Narodowym, będziesz miał możliwość poznać wszystkich kluczowych Pracodawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą w obszarze kompetencji IT, szukasz nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery, to nie możesz przegapić tego wydarzenia! Poznasz aktualne oferty pracy z rynku IT, nowych ludzi z branży i z pewnością nawiążesz obiecujące kontakty biznesowe.

Do udziału w targach pracy IT zapraszamy również młodych, zdolnych i ambitnych studentów, jak również absolwentów kierunków informatycznych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży.

Miło nam również zakomunikować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej Konferencji - Twoja Kariera w IT - poprowadzi wykład motywacyjny .
W programie konferencji przewidujemy również wystąpienia ekspertów branżowych.
Zobacz zapowiedź: https://www.youtube.com/watch?v=tKX_7zuH_4k&t=7s

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie http://itcareersummit.pl/wawa/#REJESTRACJA

Pamiętaj, jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit – 20 września 2017 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla Pracodawców. Do grona wystawców dołączyły między innymi firmy takie jak: Luxoft, pwc, Deloitte, Bonair, PEKAO S.A., No Fluff Jobs, CodersLab, PWPW, empik, Nexio, Stanley Black & Decker, Findwise, P&G, Experis, Nordea, Orange Polska, InfoPraca.pl, sage., GoldenLine.

Dajemy możliwość nawiązania współpracy z doświadczonymi i kompetentnymi specjalistami IT oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

Z nowości, podczas IT Career Summit będzie mógł całkiem za darmo wykonać profesjonalne zdjęcie do CV,  w naszej Foto CV Budce!

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także inne atrakcje, strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Udział w targach jest bezpłatny, zarejestruj się na: http://itcareersummit.pl/wawa/#REJESTRACJA

Strona internetowa wydarzenia: http://www.itcareersummit.pl
Facebook: https://www.facebook.com/itcareersummit/

Data: 20.09.2017
Lokalizacja: Stadion PGE Narodowy w Warszawie

 

Bądź z nami tego dnia!

Kontakt z organizatorem:

 

www.pureexpo.pl
e-mail: kontakt@pureexpo.pl
tel: +48 22 39 09 109

 

Wasze komentarze
  •  [0]

    wybieram się na targi, liczę na ciekawe propozycje:)

    pracownik2017-09-04 16:51

Dodaj komentarz

Komentarz zostanie opublikowany po akceptacji przez moderatora

Copyright 2017  ©  mBrokers.pl