O nas


Krótka charakterystyka portalu:

Portal internetowy mBrokers.pl jest ciągle rozwijanym serwisem finansowym, skupiającym wokół siebie coraz to nowych użytkowników, którzy z perspektywy długookresowego czasu ciągle powracają w poszukiwaniu nowych rzetelnych informacji.

mBrokers.pl został wdrożony na wzgląd potrzeb polskich internautów w odpowiedzi na potrzebę poszukiwania przez nich rzetelnych informacji w zakresie wszelako rozumianych finansów. Jednocześnie portal kładzie szczególny nacisk, na dostarczaniu bieżących informacji z sektora gospodarki, ekonomii i polityki. Prócz informacji z sektora finansów, portal skupia się na dostarczaniu internautom bieżących wiadomości kapitałowych. Wskazuje, jak również kieruje użytkowników w możliwe formy inwestycji, które mają na celu odnotowanie zysku w określonym terminie.


Misja:

Misją portalu mBrokers.pl jest dostarczanie rzetelnych informacji biznesowych i finansowych użytkownikom, w celu podjęcia przez nich samym korzystnych decyzji finansowych i inwestycyjnych.


Dostępne serwisy:

Rynek Kapitałowy - To kompendium wiedzy, zawsze aktualnych informacji w zakresie bieżącej sytuacji na giełdowych parkietach w Polsce i na świecie. Wypowiedzi specjalistów i Ich rekomendacje. To również bieżące notowania giełdowe i codzienne komentarze analityków. To zawsze bieżące kursy walut, a także wiele innych przydatnych informacji.

Finanse - w tym sektorze użytkownicy znajdą wiele informacji odnośnie pieniędzy, inwestycji, a także wiele zagadnień dotyczących zakresu bankowego np. rachunki bankowe, lokaty, kredyty. Oczywiście nie zabrakło tu również informacji dotyczących podatków. Codziennie nowe wiadomości dla naszych czytających.

Firma - To dział skierowany w głównej mierze do sektora średnich i małych przedsiębiorstw. Jak również i do grona osób, którzy zamierzają założyć własną działalność gospodarczą. Można tu znaleźć zawsze aktualne wiadomości, fachowe porady w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Znaleźć bieżące ustawy, formularze, jak również wszelakie wzory dokumentów. Jednocześnie odnaleźć można informacje w zakresie finansów w przedsiębiorstwie, czy też kwestii związanych z patentami, bądź też ze znakami towarowymi. Znaleźć można również wiele innych przydatnych informacji.

Psychologia - To obowiązkowy zakres wiedzy dla każdej z osób, która czynnie, bądź w zakresie początkującym uczestniczy w relacjach biznesowych. Znajdziemy tutaj informacje w zakresie sztuki manipulacji, mowy niewerbalnej, czy też szeroko rozumianych porad związanych z konwersacją w biznesie. Prócz tego użytkownik ma możność zapoznania się z metodami, przez które może poznać od środka drugiego człowieka. Jednocześnie ma możliwość zapoznania się z panującymi zasadami kultury i etyki w biznesie.

Znajdź - Przydatny dział, dla każdej z osób będącej w podróży. Na wzgląd, iż w tym dziale znajdziemy wszelkie dane kontaktowe wszystkich wybiórczych hoteli, mieszczących się na terenie kraju. Jednocześnie użytkownicy mają dostęp do adresów i danych kontaktowych poszczególnych oddziałów bankowych, ze szczególnym naciskiem na lokalizację bankomatów poszczególnych banków, na terytorium kraju. Prócz tego, internauci mają dostęp do niezliczonej bazy telefoniczno-adresowej wszystkich, mieszczących się na terenie kraju organizacji, takich jak: Urzędy Skarbowe, Urzędy Pracy, Urzędy Statystyczne, oddziały ZUS, Izby Notarialne, Izby Celne oraz baza telefoniczno-adresowa wszystkich sądów.

Copyright 2017  ©  mBrokers.pl