Reklama informująca

Jeśli mowa o tego typu reklamie, to każda reklama, oczywiście w pewnym stopniu, informuje nas o danym produkcie, czy też o danym wydarzeniu, takim jak na przykład festyny lub jakieś imprezy sportowe. Natomiast po skonkretyzowaniu, można stwierdzić, iż reklama informująca zawiera w sobie:

- reklamę prasową zawierającą opis techniczny danego produktu, a także złożoną przez producenta deklarację, iż dla osób zainteresowanych jego ofertą udostępni bardziej szczegółowe dane danego produktu.

- reklamę wydarzeń jakie odbędą się w najbliższym czasie. Wydarzeń takich jak: imprezy sportowe, targi, festyny, wystawy, czy też koncerty. Celem organizatorów tych wydarzeń będzie zachęcenie publiczności do wzięcia udziału w danym wydarzeniu, natomiast nie są oni w tym nachalni i reklamy te nie są w formie nakłaniania, lecz są prezentowane w formie informacji.

- ogłoszenia wydawane przez firmy w celu pozyskania pracowników. Z reguły dotyczą one wyższych stanowisk, takich jak na przykład stanowiska menadżerskie.


Paweł Kaczmarek

 

 

50

Copyright 2018  ©  mBrokers.pl