Interstitial

Reklama ta jest głównie stosowana na stronie głównej portalu, gdyż siłą rzeczy istnieje największe prawdopodobieństwo, że spośród wszystkich pod stron dostępnych na serwerze portalu internetowego najwięcej użytkowników wejdzie właśnie na jej stronę główną.

Interstitial charakteryzuje się tym, iż zanim zostanie przedstawiona należyta treść zostanie najpierw ukazana reklama, która będzie widoczna praktycznie na całym ekranie monitora. Jednakże owa reklama jest wygenerowana na okres dziesięciu sekund i po tym upływie czasu automatycznie reklama się zamyka, po czym jest ładowana treść witryny internetowej. Aczkolwiek istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia reklamy przez kliknięcie na krzyżyk, który znajduje się w górnej części z prawej strony. Główną specyfiką interstitial jest określenie wielokrotności liczby kontaktów z reklamą na jednego użytkownika.

Kluczową zależnością tej reklamy jest fakt, że każdy użytkownik nie przejdzie obok tej reklamy obojętnie. Jednocześnie w pamięci użytkownika zostaje w długim okresie czasu ta reklama, która przez pryzmat swojej wielkości i doniosłości utkwiła w pamięci. Jest świetnym odnośnikiem podczas prowadzenia kampanii reklamowych, naturalnie na wzgląd dodarcia do dużego grona potencjalnych klientów. Reklama ta zbudza w znaczący sposób zaufanie, kreując w ten sposób świetną jakość reklamowanego produktu, wzbudzając potrzebę sięgnięcia po reklamowany produkt.


Dominik Michnikowski

 

 

50

Copyright 2018  ©  mBrokers.pl