Expand Box

0
10

Expand box jest to nic innego jak reklama, która kształtem i wyglądem obrazuje standardowy Box, lecz z tą różnicą, że po najechaniu na nią kursorem, reklama ta się rozciąga w lewą stronę, gdyż jest umiejscowiona po prawej stronie witryny internetowej, a dokładniej pomiędzy prezentowaną treścią ukazaną na stronie internetowej.

Rozmiar jest naturalnie zależny od obecnej sytuacji i tak, kiedy expand box przybiera postać standardowego Box-u usytuowany jest w rozmiarze 180×200 pikseli. Jednakże kiedy rozwinie się expand box, tym samym przybiera rozdzielność 360×200 pikseli. Waga tej formy reklamy zobrazowana jest na 20 kB. Przy czym, tak jak było w poprzednich opcjach występujących w segmencie „expand” tak również i w tej występuje format GIF oraz SWF.

Główną zaletą jest fakt, iż z całą stanowczością przyciąga wzrok wszystkich internautów, przez co idealnie nadaje się w procesie promowania wszelakich produktów, bądź kształtowania pozytywnego wizerunku firmy. Ważną zaletą jest fakt, iż reklamodawca ma dostęp do większego arkusza na którym ukazana jest reklama i tym samym ma możliwość większego przekazu skierowanego do potencjalnego klienta.

thumbnail - Expand Box
Dominik Michnikowski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here